forum.zawiszy.waw.pl
Forum Osiedla Zawiszy

Sklepy i usługi w naszej okolicy - O siłowniach w naszym otoczeniu

Konto usunięte - Wto 15 Mar, 2011

Czy ktoś wpadnie na otwarcie siłowni (no, nie w tym lokalu oczywiście), ale w Wola Tower, albo Banderii ... . Jednego klienta ma na pewno :)
A w Wola Tower tymczasem "Ristorante" powstało

Arbiter - Sro 16 Mar, 2011

Siłownia mogłaby mieć wzięcie, też byłbym zainteresowany. najbliższa jest niedaleko bo w Hali sportowej przy obozowej u Rickarda, ale troche tam nie po drodze
Hubert P - Sro 16 Mar, 2011

jest też zdrofit na wolskiej i akceptują karty multisport
Konto usunięte - Sro 16 Mar, 2011

Arbiter napisał/a:
Siłownia mogłaby mieć wzięcie, też byłbym zainteresowany. najbliższa jest niedaleko bo w Hali sportowej przy obozowej u Rickarda, ale troche tam nie po drodze


Dopiero od 8 czynna :( - ja muszę wcześniej chodzić
Zdrofit na Wolskiej nie jest jedynie dla pań?

Hubert P - Sro 16 Mar, 2011

Zdrofit był kiedyś tylko dla Pań od ponad 6 mies jest ogólnodostępny chyba zrozumieli że zamykając się na połowę społeczeństwa tracą zwłaszcza że w pobliżu jest niewiele alternatyw...

w wola tower otworzył się nowy sklep całkiem dobrze wyposażony

Arbiter - Pią 18 Mar, 2011

Hubert P napisał/a:
jest też zdrofit na wolskiej i akceptują karty multisport


dzięki za namiar, świetna siłownia! Ricardo to przy tym jak rzeźnia.

Będę tam chodził pakować bicki! No i oczywiście odpowiednia dieta - stejki

Hubert P - Sob 19 Mar, 2011

Arbiter napisał/a:
Hubert P napisał/a:
jest też zdrofit na wolskiej i akceptują karty multisport


dzięki za namiar, świetna siłownia! Ricardo to przy tym jak rzeźnia.

Będę tam chodził pakować bicki! No i oczywiście odpowiednia dieta - stejki


no to się będziemy spotykali bo chodzę regularnie;)

jest jeszcze jedna na rogu górczewskiej i młynarskiej ... generalnie siłka masakra sprzęt mega stary i nie raz na ziemi trzeba siedzieć żeby ćwiczenie na maszynie wykonać ...ale ma jeden plus to klub sportów walki więc jak ktoś ma ochotę się wyładować na worku to ma wolną drogę... też akceptują karty multisport

http://bellator.pl/

Arbiter - Sob 19 Mar, 2011

Siła:
http://www.youtube.com/watch?v=GgT7-C4DABM

fagot - Nie 20 Mar, 2011

Tak wyglądając miałbym spory problem z uszyciem faraka koncertowego :lol:


Wydaje mi się,że ten pan ma potężne problemy ruchowe i jakby bardzo szybko się męczy...

Arbiter - Nie 20 Mar, 2011

Wygląda na to że jakoś sobie radzi z ruszaniem się;)
http://www.youtube.com/watch?v=ZjQSvscUk0M

Konto usunięte - Nie 20 Mar, 2011

fagot napisał/a:
Tak wyglądając miałbym spory problem z uszyciem faraka koncertowego :lol:


Wydaje mi się,że ten pan ma potężne problemy ruchowe i jakby bardzo szybko się męczy...


Po prostu trzeba szyć na miarę ;)

piotrekp - Pon 11 Kwi, 2011

Polecam w Arkadii.
Holmes Palace.

Z kartami Mulitsport w weekend podobno za darmo a w tygodniu wieczorami za 20zl. W tym silownia i dodatkowe zajecia grupowe (duzy zakres).
Bez kart open kosztuje 175zl ( w tym wliczone jest pierwsze spotkanie z trenerem i wszystkie zajecia). W marcu byla promocja, karta czlonkowska gratis.

Bieznie sa wyposazone w monitory, wiec chetni zawsze moga cos obejrzec.

Minusem jest umowa na rok.

pozdrawiam,
Piotrek

Hubert P - Pon 11 Kwi, 2011

to już lepiej jechać do Calypso na postępu do Multisport dopłacasz tylko 5 PLN (za każde wejście) ale jest tam Basen :) )
Jerry_R - Pon 11 Kwi, 2011

Kirland napisał/a:
Ceny z kosmosu.

A swieca pustkami?

Hubert P - Pon 11 Kwi, 2011

calypso na postępu jak dobrze pamiętam karnet open 180 pln z basenem a normalnie na basen to chyba 10 jak nie więcej i to za 30 minut... więc jak masz w tym siłkę, basem 3 rodzaje saun i chodzisz w miarę regularnie to już się opłaca
Konto usunięte - Wto 12 Kwi, 2011

jeno daleko z Zawiszy .... :(
Arbiter - Wto 12 Kwi, 2011

Kiedyś jeździłem na ursus na siłownię, ale to było bez sensu.Pół godziny jazdy, wycieczka mniej wiecej 25km...
Zdrofit na Wolskiej jest idealny. Nie ma karków, wadą jest raczej beznadziejny prysznic i słaba sauna.

Konto usunięte - Wto 12 Kwi, 2011

Arbiter napisał/a:
Kiedyś jeździłem na ursus na siłownię, ale to było bez sensu.Pół godziny jazdy, wycieczka mniej wiecej 25km...
Zdrofit na Wolskiej jest idealny. Nie ma karków, wadą jest raczej beznadziejny prysznic i słaba sauna.

Gdybym mógł, chodziłbym nadal do Calypso w Wola Parku - czynna od 7 rano i sauna ok. Ale nie mogę :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group