forum.zawiszy.waw.pl
Forum Osiedla Zawiszy

Sklepy i usługi w naszej okolicy - Lumpex the end

Arbiter - Wto 05 Wrz, 2006
Temat postu: Lumpex the end
W dniu 1 września zwinął się lumpex
Wiola - Sro 06 Wrz, 2006
Temat postu: Re: Lumpex the end
Arbiter napisał/a:
W dniu 1 września zwinął się lumpex


Wcale się nie dziwię, klientów było jak na lekarstwo...
A z innej beczki, wczoraj słuchając rozmówek w spożywczaku dowiedziałam się, że:
- w miejscu lumpeksu ma być spożywcvzy
- obok kiosku ma być warzywniak (super!) :-)

To tyle z nowości sklepowych :D

aga146 - Sro 06 Wrz, 2006
Temat postu: Re: Lumpex the end
Wiola napisał/a:


A z innej beczki, wczoraj słuchając rozmówek w spożywczaku dowiedziałam się, że:
- w miejscu lumpeksu ma być spożywcvzy
- obok kiosku ma być warzywniak (super!) :-)



I bardzo dobrze - konkurencja dobrze im zrobi...

Jeszcze apteka by się nam przydała :)

KrzysP - Sro 06 Wrz, 2006
Temat postu: Re: Lumpex the end
Apteka już sie robi, koło lumpexu.
nd - Sro 06 Wrz, 2006
Temat postu: Re: Lumpex the end
KrzysP napisał/a:
Apteka już sie robi, koło lumpexu.

Cholera, przyglądając się okienku w drzwiach miałem cichą nadzieję, że to jednak nocny...

tkamyk - Czw 07 Wrz, 2006

fajnie jak by był jakiś bank
lub posterunek policji 8)

zoik - Czw 07 Wrz, 2006

a mnie się wydaje, że powstanie tu jakiś wietnamska tj. chińska restauracja
turas - Czw 07 Wrz, 2006

zoik napisał/a:
a mnie się wydaje, że powstanie tu jakiś wietnamska tj. chińska restauracja


To współczuje tym mieszkańcom. którzy będą mieli z nimi wspólną wentylacje ....

M

BART - Pią 08 Wrz, 2006

zoik napisał/a:
a mnie się wydaje, że powstanie tu jakiś wietnamska tj. chińska restauracja

Oby się twoje słowa w g... obróciły. To by był dla mnie czarny scenariusz, no może żółty :(

AniaC9 - Pon 11 Wrz, 2006
Temat postu: Lumpex the end
Cieszę się, że będzie drugi spożywczak i prawdziwy warzywniak, bo nasz sklepik pozostawia wiele do życzenia. Nie lubię robić tam zakupów, przede wszystkim nie zawsze jest to o co pytam (i to są blache rzeczy, które powinny być w każdym sklepie, i tłumaczenie że niedługo będzie wogóle mnie nie interesuje), poza tym obsługa pozostawia wiele do życzeniai sposób pakowania zakupów ( te ich wielkie nie rwące się reklamóweczki, wszystko wwalone na kupę, (np. chlebek sobie wzięlam i Pani ładnie podaje mi na tą jakoś reklamóweczkę, no ok , my śle sobei bardzo fajnie, a ta za chwile na ten chleb kladzie mi brudne pomidory, ogórki, i cebule chciała mi tam włożyć, no opieprzyłam ja od razu). Może ktoś z was pomyśli że przwrażliwiona jstem, ale jako klient mam prawo wymagać, aby wszytsko było ok. Jest wiele reczy ktore nie sa fajne, ale nie chce mi się tego pisać. Oby jak najszybciej te sklepy się otworzyły ;) :)
avocadon - Pon 11 Wrz, 2006

Mogliby rowniez zamontowac jakis bankomat - najlepiej z siecii euronet bo okolicy pod tym wzgledem to pustkowie ?!
Arbiter - Pon 11 Wrz, 2006

avocadon napisał/a:
Mogliby rowniez zamontowac jakis bankomat - najlepiej z siecii euronet bo okolicy pod tym wzgledem to pustkowie ?!


Z bankomatami kiepsko. Euronet jest na Stawki przy stacji paliw. A czy na rogu Wolska/Płocka tez?

cala - Pon 11 Wrz, 2006
Temat postu: Re: Lumpex the end
AniaC9 napisał/a:
Cieszę się, że będzie drugi spożywczak i prawdziwy warzywniak, bo nasz sklepik pozostawia wiele do życzenia. Nie lubię robić tam zakupów, przede wszystkim nie zawsze jest to o co pytam (i to są blache rzeczy, które powinny być w każdym sklepie, i tłumaczenie że niedługo będzie wogóle mnie nie interesuje), poza tym obsługa pozostawia wiele do życzeniai sposób pakowania zakupów ( te ich wielkie nie rwące się reklamóweczki, wszystko wwalone na kupę, (np. chlebek sobie wzięlam i Pani ładnie podaje mi na tą jakoś reklamóweczkę, no ok , my śle sobei bardzo fajnie, a ta za chwile na ten chleb kladzie mi brudne pomidory, ogórki, i cebule chciała mi tam włożyć, no opieprzyłam ja od razu). Może ktoś z was pomyśli że przwrażliwiona jstem, ale jako klient mam prawo wymagać, aby wszytsko było ok. Jest wiele reczy ktore nie sa fajne, ale nie chce mi się tego pisać. Oby jak najszybciej te sklepy się otworzyły ;) :)

Ja mam podobne spostrzeżenia. Odkad zwróciłam tej szczupłej, ciągle obrażonej uwagę, aby nie brała do łapy (byłam delikatniejsza), w której przed chwilą miała pieniądze, kiełbasy, którą raczej je się na surowo - to wogóle przestała mnie dostrzegać. Nawet dzieńdobry nie odpowieda. Mam nadzieje, że konkurencja ich ucywilizuje. Albo zjeee..... :evil:

cala - Pon 11 Wrz, 2006

Arbiter napisał/a:
avocadon napisał/a:
Mogliby rowniez zamontowac jakis bankomat - najlepiej z siecii euronet bo okolicy pod tym wzgledem to pustkowie ?!


Z bankomatami kiepsko. Euronet jest na Stawki przy stacji paliw. A czy na rogu Wolska/Płocka tez?

Tam jest PKO BP
Euronetu rzeczywiście w pobliżu nie ma - również w strone Bemowa.

avocadon - Pon 11 Wrz, 2006

Jest tez i to euronet - rog wolska/plocka. Ale jakby nie patrzyc to kawal drogi.
cala - Pon 11 Wrz, 2006

avocadon napisał/a:
Jest tez i to euronet - rog wolska/plocka. Ale jakby nie patrzyc to kawal drogi.

W którym dokładnie miejscu? To chyba nowy jakiś?

Kasia - Pon 11 Wrz, 2006

cala napisał/a:
avocadon napisał/a:
Jest tez i to euronet - rog wolska/plocka. Ale jakby nie patrzyc to kawal drogi.

W którym dokładnie miejscu? To chyba nowy jakiś?


Nie taki nowy. Jest tam od zawsze, czyli odkad sie wprowadzilismy.
Tak jak ktos wyzej pisal, rog Wolskiej i Plockiej, obok delikatesow.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group