forum.zawiszy.waw.pl
Forum Osiedla Zawiszy

Sklepy i usługi w naszej okolicy - Komu przeszkadzała Żabka ?

janusz_ - Czw 09 Lip, 2009
Temat postu: Komu przeszkadzała Żabka ?
Się pali.
Trzy duże straże, dwie policje, jedna karetka, jedna straż maleńka.

cremieux - Czw 09 Lip, 2009

Słyszałem w nocy jakieś wrzaski i trzask tłuczonego szkła. Myślałem, że to jakieś żulerskie porachunki w okolicach Wola Tower.
A tu rano taka niespodzianka przy Radziwie...
Współczuje mieszkającym nad Żabką nocnych atrakcji.
Ciekawe, ciekawe...

konrad - Czw 09 Lip, 2009

cremieux napisał/a:
Słyszałem w nocy jakieś wrzaski i trzask tłuczonego szkła. Myślałem, że to jakieś żulerskie porachunki w okolicach Wola Tower.
A tu rano taka niespodzianka przy Radziwie...
Współczuje mieszkającym nad Żabką nocnych atrakcji.
Ciekawe, ciekawe...


żabka spaliła się od przodu a dentysta od tyłu.
Jeśli to podpalenie to jakaś łajza to robiła.

Barbara P - Czw 09 Lip, 2009

Sprosotowanie.
Zabka palila sie od tylu- tam musiało być żródło ognia.
Dentysta sie nie palił.
Wbrew spiskowej teorii dziejów - myślę, że raczej to było zwarcie instalacji - tam były nawciskane różne chłodziarki - a wentylacja żadna.
BPP
p.s mam zdjecia z akcji od podwórka- jak ktoś umie je wrzucić na forum to proszę o kontakt.

murszafka - Czw 09 Lip, 2009

Dzieki za wyrazy wspolczucia... Noc faktycznie pelna atrakcji. I dymu... Ciekawa jestem, jaka byla przyczyna pozaru...
tomasz.luzak - Czw 09 Lip, 2009

Do właściciela jasnego Renault Megane WB7****.

Od kilkunastu dni łamiesz przepisy parkując notorycznie na ulicy Radziwie.

Dzisiaj Twój ŹLE ZAPARKOWANY samochód utrudniał akcję gaśniczą.

Oby nigdy nie przytrafiła Ci się sytuacja, iż czyjś źle zaparkowany samochód utrudni albo wręcz uniemożliwi akcję ratunkową kogoś, na kim Ci zależy.

cremieux - Czw 09 Lip, 2009

http://miasta.gazeta.pl/w...a__na_Woli.html
DrOZda - Czw 09 Lip, 2009

cremieux napisał/a:
http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,95190,6803794,Pozar_sklepu__Zabka__na_Woli.html

Chyba poznaję niepowtarzalny styl komentatora :)

Jerry_R - Pią 10 Lip, 2009

No niezle... Dobrze, ze jak rozumiem nikomu nic sie nie stalo.
Pewnie byli ubezpieczeni, wiec sie 'odbuduja'.

janusz_ - Pią 10 Lip, 2009

Jerry_R napisał/a:
No niezle... Dobrze, ze jak rozumiem nikomu nic sie nie stalo...'.

Policja wypraszała z mieszkań do 2 giego piętra.
Najbardziej protestowały przeciw ewakuacji przemiłe koty w plastikowych domkach podróżnych.
Mieszkanie nad pozarem może wymagać remontu, spały tam podobno dzieci.

Arbiter - Nie 19 Lip, 2009

Po pożarze Rzapki nasze blokowe sklepy nie dostosowały się do nowego rynku - niedziela godz 9 i wszystkie są zamkniete:(

Jest jednak jeden czynny sklep - przy ul. Agawy "po schodkach" - ten na końcu. Sklep jest w bardzo dobrze zachowanym stanie z roku 1986 :lol:

murszafka - Nie 19 Lip, 2009

Arbiter napisał/a:
Po pożarze Rzapki nasze blokowe sklepy nie dostosowały się do nowego rynku - niedziela godz 9 i wszystkie są zamkniete:(

Jest jednak jeden czynny sklep - przy ul. Agawy "po schodkach" - ten na końcu. Sklep jest w bardzo dobrze zachowanym stanie z roku 1986 :lol:

Rezerwat znaczy?? ;)
A ciekawe, czy Zaba ruszy znowu...

cala - Pią 24 Lip, 2009

:(
czemu zdjęcia się nie dodają?
mam kilka z akcji - jak zaczął się pożar to akurat na wakacje się wybierałam

pablo1974 - Nie 23 Sie, 2009

A jednak okazało sie ze jakims niezatemperowanym osobom przeszkadza Żabka i ktos wymyslil iz moze byc otwarta do 21:00.
Jest lista w Żabce do podpisu dla tych ktorzy sa normalni i chca miec otwarta Żabke w dogodnych godzinach czyli do 23:00.
Ja juz sie podpisalem i jestem za istnieniem Żabki.
A tak wogole te wszystkie wspolnoty ze swoimi pomyslami to jakies KROLESTWA :shock:

DrOZda - Nie 23 Sie, 2009

A od kiedy ma być krócej - w tej chwili jest "normalnie" do 23 ... ?
poliken - Pon 24 Sie, 2009

A coś konkretniej można wiedzieć?
pablo1974 - Pon 24 Sie, 2009

Informacja wraz z lista do podpisu znajduje sie z Zabce. Ponoc wspolnota chce skrocic czas pracy Zabki.
poliken - Wto 25 Sie, 2009

pablo1974 napisał/a:
Informacja wraz z lista do podpisu znajduje sie z Zabce. Ponoc wspolnota chce skrocic czas pracy Zabki.

Która wspólnota, bo na tym forum jakoś cisza o pomyśle??

DrOZda - Sro 26 Sie, 2009

Zrobiłem fotkę tej petycji.
W skrócie dostali jakiś "papier" a właściwie to firma która wynajmuje ten lokal.

Maxima - Sro 26 Sie, 2009

A czy przypadkiem Wspólnota nie chcę zarobić na Żabce?
BART - Czw 27 Sie, 2009

Coś w stylu "pożal się Boże coponiektórych" organizacji ekologicznych (szargających opinię ekologom - przyp aut.) , które to pokazują, że spokojnie mogą zablokować inicjatywę ale w sprzyjających okolicznościach jednak mogą odstąpić od obstrukcji :mrgreen:
poliken - Czw 27 Sie, 2009

A to ciekawe Wspólnota coś akceptuje, nie pytając się mieszkańców. I nikt nigdy się nie pytał... dziwne...
Jerry_R - Sob 29 Sie, 2009

Kirland napisał/a:
Chodzi prawdopodobnie o zakłócanie ciszy nocnej po godz. 22

To czemu chca zamykac o 21?

Black Mamba - Sob 29 Sie, 2009

Ja już podpisałam petycję o zachowanie godzin otwarcia i mam nadzięję, że pozostaną.
BART - Nie 30 Sie, 2009

Też lecę podpisać, w sumie to bardziej przeszkadzają mi tramwaje, które słychać od samego świtu.... może jakaś petycja ;-) :mrgreen:
BART - Pon 31 Sie, 2009

Kirland napisał/a:
Black Mamba napisał/a:
Ja już podpisałam petycję o zachowanie godzin otwarcia i mam nadzięję, że pozostaną.

Na złość sąsiadom, na złość...
To typowo polskie...

Sklep jest po to by sprzedawać - szczególnie w tych godzinach kiedy jest popyt. Na złość ludziom jest wymuszanie na właścicielu zamykania sklepu w godzinach największego ruchu :!:

Kirland - Pon 31 Sie, 2009

Na złość jest zakłócanie ciszy nocnej przez drobnych, bojowo nastawionych i głosnych pijaczków po 22.00.
Sklep to nie wodopój.

BART - Pon 31 Sie, 2009

klient jest klient, dla mnie sklep powinien być otwarty w godzinach 20-24, dla Ciebie może 5-13 każdy ma swoją porę. Ale najlepiej myśleć jedynie o sobie - to takie typowo polskie :mrgreen:
Maxima - Sob 19 Wrz, 2009

Może za nasze pozwolenie na sprzedaż w godzinach wieczornych powinniśmy dostać od Żabki jakiś rabat na zakupy w ich sklepie (karta mieszkańca). Ceny są w niej kosmiczne. Kilka dni temu kupowałem tam alkohole i dostałem szoku, ceny o 1-3zł na sztuce droższe niż na stacji benzynowej przy ulicy Okopowej.
Może pozwolić równiez konkurencyjnym sklepom obok Żabki sprzedaż do późnych godzin co mogło by nakłonić właściciela do analizy cen.

Po ostatnich moich zakupach Żabkę omijam (nie lubię dorabiać cwaniaków).

DrOZda - Sob 19 Wrz, 2009

Tyle ze ceny w Zabce ustalaja zdalnie "w centrali". Prowadzacy dostaja procent od utargu i tyle.
Jerry_R - Sob 19 Wrz, 2009

Przed chwila wracalem do domu. Na Radziwie stoi z 10 samochodow na zakazie, z czego dwa to taxi.

Mysle, ze powinnismy troche innych slow uzywac. Nie Zabka, ale Nocny\Monopolowy.
Bo raczej taka jest jego rola w godzinach wieczornych...

Jerry_R - Czw 15 Paź, 2009

Ostatnio dowiedzialem sie ciekawej rzeczy. Dzwonimy po straz lub policje - nie maja czasu, maja wazniejsze sprawy, albo beda za 30 minut. A np. stoi kilka aut na zakazie?

Nic prostszego - wystarczy zejsc, zrobic zdjecie z widoczna rejestracja, trzeba je wydrukowac na papierze i zwiezc (wyslac?) do strazy, np. obok na Sokolowska.

To ponoc jest rownowazne wizycie strazy i zrobieniu zdjecia przez nich! I gosc dostaje wezwanie celem odebrania mandatu!

PS: Wlasciciel pojazdu, dowiaduje sie kto zrobil zdjecie, personalnie.

BART - Sob 17 Paź, 2009

Jerry_R napisał/a:

PS: Wlasciciel pojazdu, dowiaduje sie kto zrobil zdjecie, personalnie.

Ładne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Później zrobimy ranking życzliwych sąsiadów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jarek_12 - Nie 18 Paź, 2009

BART napisał/a:
Jerry_R napisał/a:

PS: Wlasciciel pojazdu, dowiaduje sie kto zrobil zdjecie, personalnie.

Ładne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Później zrobimy ranking życzliwych sąsiadów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Przecież sami się przyznają na forum, kto dzwoni po kilka razy dziennie do SM :/

A swoją drogą, na zakaz leją już chyba wszyscy kierowcy, bo tak to jest, jak się robi od d. strony, że zamiast przewidzieć miejsca do parkowania, to się je nakazowo-rozdzielniczo zabiera, zwłaszcza pod sklepami, apteką i bankomatem. I zamiast jak było wąsko, wszyscy się mijali powoli i nie zagracali drogi, to teraz trzeba jeździć slalomem pomiędzy parkującymi po lewej i po prawej stronie drogi :/

Kirland - Nie 18 Paź, 2009

To spróbuj zaparkować (zaryzykuj) :mrgreen:
Jerry_R - Nie 18 Paź, 2009

jarek_12 napisał/a:
było wąsko, wszyscy się mijali powoli i nie zagracali drogi

Masz dobre poczucie humoru :mrgreen:

jarek_12 napisał/a:
to teraz trzeba jeździć slalomem pomiędzy parkującymi po lewej i po prawej stronie drogi :/

Zawsze mozesz sie zatrzymac, wyjac komorke, albo aparat i cyknac fotke :twisted:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group