forum.zawiszy.waw.pl Strona Główna forum.zawiszy.waw.pl
Forum Osiedla Zawiszy

FAQFAQ  SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
Banner

Poprzedni temat «» Następny temat
Miesny ul. Zawiszy 16a
Autor Wiadomość
pablo1974

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 282
Skąd: b00
Wysłany: Pią 04 Sty, 2013   Miesny ul. Zawiszy 16a

Nie polecam. Po zakupie miesa poprosiłem o zmielenie ( z lenistwa) pani zapomniała zasłonić maszynki do mielenia i na moich oczach do zakupionego przeze mnie kawałka miesa dorzuciła inny kawałek (uprzednio przygotowanego miesa, zapewne starego i niesprzedanego) i go zmieliła. Po krótkiej wymianie zdań udała "głupka". Zapewne ktoś inny i tak dostanie mój kawałek zmielonego mięska. Prawdziwe wieśniactwo.
 
 
     
Arbiter
Site Admin

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 2173
Skąd: 16A
Wysłany: Pią 04 Sty, 2013   

Ale to zaraz - w bonusie dostales ten kawałek czy jak?
 
     
pablo1974

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 282
Skąd: b00
Wysłany: Sob 05 Sty, 2013   

Arbiter napisał/a:
Ale to zaraz - w bonusie dostales ten kawałek czy jak?


Ano wyglądało to tak.
Wybrano (z lady) i odkrojono 1kg piersi następnie cwana Pani odwróciła się do mnie plecami w stronę miejsca gdzie zlokalizowna jest maszynka do mięsa. Po czym, pocieła moją wybraną pierś indyka na mniejsze części by je zmielić i w tym czasie zaczęła podmieniać moje kawałki na te drugie (uprzednio schowane w celu wiadomym). Miała pecha bo ten olimpijski wyczyn był widoczny. Musi potrenować lepiej by następnym razem klient nic nie widział.
Po tym wydarzeniu poprosiłem o odkrojenie nowego kawałka lecz tym razem zmieliłem je sam w domu.
Zapewne ten zmielony kawałek którego nie zakupiłem posiada inny mieszkaniec OZ lub z okolicy.

Sorki jak napisałem troche ciezkim tekstem ale to tak w locie w ramach ostrzezenia
 
 
     
Arbiter
Site Admin

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 2173
Skąd: 16A
Wysłany: Sob 05 Sty, 2013   

A ważenie miałobyć po zmieleniu czy było przed? Bo to by była podwójnie dziwna akcja jeśli dostałbys w barterze niewiadomo ile za niewiadomo ile
 
     
cala

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 1531
Skąd: 16A
Wysłany: Sob 05 Sty, 2013   

na Zawiszy 16a ... nie ma mięsnego ;)


Za to na Radziwiu przy zamkniętej bramie do Strusa otwiera się buda z kebabem i hamburgerem.
z jednej strony monopolowy jest, na przeciwko będzie zagrycha...Wiocha straszna się zaczyna robić .....
 
 
     
cremieux 

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 1050
Skąd: 16A
Wysłany: Pon 07 Sty, 2013   

Obawiam się, że masz bardzo niewielki wpływ na istnienie tego sklepu 24h.
Tzn. możesz tam nie kupować.
 
 
     
DrOZda

Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 792
Skąd: A 139
Wysłany: Pon 07 Sty, 2013   

Ja tam jestem zwolennikiem tych przybytków.
Ponieważ to są w 99% pralnie lewego alkoholu, po ostatnich jazdach z metylem dodawanym do spryskiwaczy (w Polsce "zużywa się" więcej płynów do spryskiwaczy niż w Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii razem wziętych) jest szansa że klientela mocno się zdziesiątkuje.
 
     
Kirland
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Sty, 2013   

cremieux napisał/a:
Tzn. możesz tam nie kupować.

Nie kupuję. Z moich obserwacji wynika, że ten sklep w dni powszednie a właściwie w noce jest potrzebny tylko głośno zachowującym się żulikom z terenu w obrębie ulic Górczewskiej, Syreny i południowej strony Zawiszy.
A do likwidacji sklepu niewiele brakuje ponieważ alkohol tam jest wbrew zakazom sprzedawany osobom nietrzeźwym.
 
     
KrzysP 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 112
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 295
Skąd: B 38
Wysłany: Wto 08 Sty, 2013   

Wtedy spragnieni klienci wrócą do Żabki. Niby z mojego punku widzenia bez różnicy-moje mieszkanie jest dość daleko, ale nie sądzę aby ci,którzy mają okna wychodzące na Radziwie byli zachwyceni.
 
     
tomasz.luzak

Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 134
Skąd: A 106
Wysłany: Wto 08 Sty, 2013   Re: Miesny ul. Zawiszy 16a

pablo1974 napisał/a:
Nie polecam. Po zakupie miesa poprosiłem o zmielenie ( z lenistwa) pani zapomniała zasłonić maszynki do mielenia i na moich oczach do zakupionego przeze mnie kawałka miesa dorzuciła inny kawałek (uprzednio przygotowanego miesa, zapewne starego i niesprzedanego) i go zmieliła. Po krótkiej wymianie zdań udała "głupka". Zapewne ktoś inny i tak dostanie mój kawałek zmielonego mięska. Prawdziwe wieśniactwo.


Ja tam już nie kupuję. Kiedyś się przejechałem na właśnie na mielonym, które śmierdziało niemiłosiernie.

Polecam Łuków na Płockiej - pomimo dużych kolejek, szybka i miła obsługa oraz naprawdę smaczne i świeże produkty.
 
 
     
marekviola

Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 194
Skąd: B 78
  Wysłany: Wto 08 Sty, 2013   

Łuków na Płockiej!!! Dobre świeże mięso i świetny wybór, jak zamówiłem mięsko na tatara to dostałem kawał pięknej polędwicy, którą miałem ochotę pożreć bez siekania i przyprawiania. :smile:
_________________
Marek
 
     
piotr79

Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 11
Skąd: C 37
Wysłany: Sob 18 Maj, 2013   

Nie jestem aktywnym forumowiczem, ale ta sprawa wymaga reakcji. Przestrzegam przed sklepem mięsnym. Pani chciała mi wcisnąc mięso, które upadło jej na podłogę. Moja noga więcej tam nie postanie.
_________________
Piotr
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 14