forum.zawiszy.waw.pl
Forum Osiedla Zawiszy

Sklepy i usługi w naszej okolicy - Pani do sprzątania

kzawisza - Pon 30 Sty, 2006
Temat postu: Pani do sprzątania
Cze Sąsiady!!!!

Kontynuując poprzednie formu mogę polecić Panią do sprzątania.

Bierze 50 PLNów za do 5 godzin.

U mnie sprzątała w niedziele po imprezie, na któej było ponad 30 osób i jestem zadowolony - mieszkanie jeszcze nigdy tak nie lśniło!!!

Pani Halinka - 507649851.

aga101b - Pon 30 Sty, 2006

cze!
A więc to za Twoją sprawą nie mogłam zasnąć w sobotę. No ładnie.
Impreza była pewnie przednia, bo muza nieźle dawała.
A ja myślałam, że to sąsiedzi zza ściany.
Muszę przyznać, że nasz budynek ma niezłą akustykę. A i czasami wyczuje co sąsiedzi mają na obiad :lol:
Mam nadzieję, że na kolejną imprezę mają wstęp sąsiedzi, szczególnie ci z dołu :)
Pozdrawiam
Sąsiadka z dołu

kzawisza - Wto 31 Sty, 2006

aga101b napisał/a:
cze!
A więc to za Twoją sprawą nie mogłam zasnąć w sobotę. No ładnie.
Impreza była pewnie przednia, bo muza nieźle dawała.
A ja myślałam, że to sąsiedzi zza ściany.
Muszę przyznać, że nasz budynek ma niezłą akustykę. A i czasami wyczuje co sąsiedzi mają na obiad :lol:
Mam nadzieję, że na kolejną imprezę mają wstęp sąsiedzi, szczególnie ci z dołu :)
Pozdrawiam
Sąsiadka z dołu


Sorry,
Myślałem że nikt pode mną jeszcze nie mieszka, byłem w sobotę koło połednia uprzedzić/zaprosić sąsiadów, ale nikogo nie zastałem wiec nie oszczedzałem muzy. A co do sąsiadów to byli Ci zza ściany więc Im muza nie przeszkadzała.

Jeszcze raz sorry.

A co do impry to była całkiem udana - 38 osób na 43 metrach i nie było bardzo ciasno. ;-) .

Gat - Sro 08 Mar, 2006

Mam prośbę o namiary na jakąś dobrą Panią do sprzątania. Niestety Pani Halinka chwalona w tym wątku nie odbiera telefonów. Sprawa jest pilna. Z góry dziękuję


GAT

kzawisza - Sro 08 Mar, 2006

Numer do siostry Halinki: 503906880, nie znam jej, nie korzystałem z jej usług.

Halinka jest obecnie w domu.

Pzdr.

kusnier - Pon 23 Paź, 2006

Witam

Ponieważ moja pani do sprzątania niestety się przebranżowiła, a pani Halinka + siostra nie mają wolnych terminów to mam pytanie czy ktoś ma godną do polecenia panią do sprzątania.

pzdr

Wojtek

GosiaM - Wto 07 Lis, 2006

Moja pani do sprzątania ma koleżankę, która też sprząta. Jest ona Ukrainką. Podobno jest uczciwa i pracowita (moja jest super, tylko już nie ma czasu na inne mieszkania). Jak ktoś potrzebuje namiary, to wyślę na prywatną wiadomość. Pozdrawiam.
fagot - Sro 08 Lis, 2006

To ja poroszę :D
Co prawda nie jest to potrzeba chwili,ale może się przydać.
Poprzednia nasza pani,też Ukrainka(bardzo w porządku)wyjechała do Włoch :o cóż,my jeździmy do Anglii i Irlandii...ja to w ogóle po całym świecie(trzeba sobie radzić :wink: )
tak więc nowa,sprawdzona pani byłaby mile widziana :D

GosiaM - Sro 08 Lis, 2006

Wyślę namiary na prive wieczorem, bo zostawiłam w domu. Pozdrawiam.
turas - Sro 08 Lis, 2006

fagot napisał/a:
To ja poroszę :D
Co prawda nie jest to potrzeba chwili,ale może się przydać.
Poprzednia nasza pani,też Ukrainka(bardzo w porządku)wyjechała do Włoch :o cóż,my jeździmy do Anglii i Irlandii...ja to w ogóle po całym świecie(trzeba sobie radzić :wink: )
tak więc nowa,sprawdzona pani byłaby mile widziana :D


Chcesz powiedzieć że sprzątasz w Nowym Yorku, Sidney :twisted: :twisted: :twisted: Ciężka jest dola artysty :P :P

fagot - Czw 09 Lis, 2006

turas napisał/a:
fagot napisał/a:
To ja poroszę :D
Co prawda nie jest to potrzeba chwili,ale może się przydać.
Poprzednia nasza pani,też Ukrainka(bardzo w porządku)wyjechała do Włoch :o cóż,my jeździmy do Anglii i Irlandii...ja to w ogóle po całym świecie(trzeba sobie radzić :wink: )
tak więc nowa,sprawdzona pani byłaby mile widziana :D


Chcesz powiedzieć że sprzątasz w Nowym Yorku, Sidney :twisted: :twisted: :twisted: Ciężka jest dola artysty :P :P

Jeśli chodzi o wysokość zarobków,to się nie pomyliłeś :evil:
W tej dziedzinie, to Polska jest w dalszym ciągu krajem trzeciego świata :evil: :evil: :evil: i jeśli nic się nie zmieni,to do końca życia będę należał do artystycznej Bohemy mimo,że grywam w najlepszych orkiestrach w tym kraju :(

GRegula - Pią 10 Lis, 2006

fagot napisał/a:
turas napisał/a:
fagot napisał/a:
To ja poroszę :D
Co prawda nie jest to potrzeba chwili,ale może się przydać.
Poprzednia nasza pani,też Ukrainka(bardzo w porządku)wyjechała do Włoch :o cóż,my jeździmy do Anglii i Irlandii...ja to w ogóle po całym świecie(trzeba sobie radzić :wink: )
tak więc nowa,sprawdzona pani byłaby mile widziana :D


Chcesz powiedzieć że sprzątasz w Nowym Yorku, Sidney :twisted: :twisted: :twisted: Ciężka jest dola artysty :P :P

Jeśli chodzi o wysokość zarobków,to się nie pomyliłeś :evil:
W tej dziedzinie, to Polska jest w dalszym ciągu krajem trzeciego świata :evil: :evil: :evil: i jeśli nic się nie zmieni,to do końca życia będę należał do artystycznej Bohemy mimo,że grywam w najlepszych orkiestrach w tym kraju :(


To może pochwal się gdzie z kim grasz. Może będzie okazja posłuchać sąsiada.

fagot - Pią 10 Lis, 2006

To chyba nie jest miejsce na reklamę :roll: :wink: a zwłaszcza ten wątek na reklamę kultury :wink: moi muzyczni koledzy z osiedla mogliby mieć mniejsze poczucie humoru...jednak w razie nieodpartej ciekawości mogę przesłać info na priva
PiotrP - Pią 17 Lis, 2006

Mogę polecić Panią do sprzątania w dniach: poniedziałek albo środa.
Godziny do uzgodnienia, wynagrodzenie umiarkowane i do tego solidnie.
Proszę dzwonić bezpośrednio do tej Pani: 0 505 909 732.
Serdecznie polecam.

Kasia12 - Sob 24 Lut, 2007

Drodzy Forumowicze,

wątek trochę stary ale jary.

Czy ktoś aktualnie ma solidną panią do sprzątania? I to najlepiej taką, której mógłby dać rekomendacje?

Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc i info w tym zakresie.

:)

Ani27 - Nie 25 Lut, 2007

Ja tez poprosze o namiar na ta Pania poniewaz nasza ktora przychodzi co 2 tyg.cos zaczela nie dokladnie sprzatac a pozatem ostatnio odwolala a wiec szukam nowej
czekam na odzew
pozdrawiam,

fagot - Wto 27 Lut, 2007

Też byłbym wdzieczny za takie info...tyle,że wszystkie takie panie dawno juz wyjechały...ale ponoć nasz wspaniały RMPISoBoże rząd ma ułatwiać pracę w Polsce Ukraińcom :P Czekajmy :D Widocznie w Pałacu Prezydenckim trzeba umyć okna przed Wilkanocą :roll: 8)
Kasia12 - Sob 24 Mar, 2007

Kochani Sąsiedzi,

jeszcze raz reaktywuję ten wątek. Z chętnych to by już jakaś pani cały tydzień zebrała do roboty. Czy naprawdę nikt nie ma solidnej, czystej i chętnej najlepiej nie za młodej pani do sprzątania - godnej polecenia?

Proszę podzielcie się tym skarbem, który kryjecie w domach swoich!!!

:) :) :D

marekviola - Nie 20 Maj, 2007

Kochani! Potrzebuje w trybie natychmiastowym Pania do sprzatania, ktorej mozna zaufac i ma wolne ktores popoludnie w tygodniu. Od kiedy nasza "Ukrainka" ewakuowala sie do domu mieszkanie obrasta brudem a my oczywiscie w natloku codziennych zajec ani myslimy sie tym zajac. Prosze o pomoc.PLEASE!!!
Kasia12 - Pon 21 Maj, 2007

Ja też potrzebuję desperacko kogoś - ale na naszym osiedlu chyba nie ma takich pań... Gdyby jednak jakaś się znalazła - to od razu niech zastuka do mnie!!!!
marekviola - Nie 27 Maj, 2007

Uwaga ,uwaga!!!
Pani sprzatajaca,ktora zapewne zagosci u nas we wtorkowe popoludnia, chetnie znajdzie zajecie we wtorki od rana do popoludnia. Moze ktos dysponuje czasem i ma ochote zrezygnowac z wlaznorecznego sprzatania???
Wszelkie info na Priv'a

Ani27 - Pon 28 Maj, 2007

Witam:)
A jaka stawke ma ta Pani za godz.?

My mialismy bialorusinke ale musiala wrocic do domu bo skonczyl jej sie pobyt i nie wiadomo kiedy wroci:)

Placilismy jej 10 zl za godz.

Kasia12 - Pon 28 Maj, 2007

Nie chce mi się włączyć priva - czy mogę prosić o info (może być na priwa):
- jaka narodowość
- ile bierze za godzinę
- czy jest zaufana tzn. czy mogę ją samą w domu zostawić?

estera - Czw 04 Paź, 2007

Moja Pani Gosposia jest zainteresowana pracą od godz 14:00 raz w tygodniu u kogoś z OZ. Pani jest dokładna,miła i cenowo przyzwoita.Telefon: 0511669768 pani Swietłana.
marekviola - Wto 30 Paź, 2007

Czy Pani do sprzatania nie byla by sklonna pracowac na Zawiszy troche pozniej,nie mam szans na wczesniejszy powrot a mieszkanie mi zarasta.
estera - Sro 31 Paź, 2007

Zadzwoń do niej,może się zgodzi.
maggie&mimi - Czw 24 Kwi, 2008

Czy aktualnie ma ktoś jakąś zaufaną Panią do sprzątania?? Co prawda nie chodzi tu o nas osobiście lecz o znajomych, którzy takowej Pani szukają a mieszkają na rogu Płockiej i Wolskiej więc rejon ten sam. Wznawiam wątek, żeby uzyskać jakieś aktualne namiary. :mrgreen:
Ani27 - Czw 24 Kwi, 2008

Ja tez jestem zainteresowana, bo z jednej zrezygnowalismy, bo sie obijala i ni dokladnie zaczela sprzatac:)))))))))
Keram - Pią 30 Maj, 2008

Czy mógłby ktoś użyczyć lub polecić osobę do sprzątania? Potrzebuję na "cito".
Kasia12 - Nie 01 Cze, 2008

Niestety panie do sprzątania to rarytas... Ja miałam przez 3 miesiące ale potem pani znalazła sobie pracę w biurze... :cry: :cry: :cry:

W każdym razie - jak ktoś ma lub zna - też będę zobowiązana za info.

Dita - Wto 25 Lis, 2008

Ja też poszukuję Pani do sprzątania. Czy ktoś może polecić taką osobę.
elara - Wto 31 Mar, 2009

Poszukuję Pani do mycia okien 600 517 116
Kasia12 - Wto 31 Mar, 2009

Poszukuję kogoś kto posprząta u mnie w domu - okna też! :wink:
Kasia12 - Sro 01 Wrz, 2010

Witam,

ponieważ w końcu znalazłam rozsądną panią do sprzątania dzielę się informacją:

pani Irenka nr telefonu - 513-355-019.
Pani Irenka świetnie sprząta i jest naprawdę miłą osobą. Jeżeli ktoś potrzebuje - polecam!



oraz druga pani - tej nie znam, ale to koleżanka pani Irenki powyżej:

też Irena - tel: 504-515-419

estera - Pon 22 Sie, 2011

od miesiąca przychodzi do mnie Pani Ludmiła,bardzo dokładna,uczciwa,chętnie podejmie pracę na naszym osiedlu,podaję numer do p. Ludmiły : 88 66 82 497
estera - Sob 22 Paź, 2011

Pani Ludmiła która sprzątała u mnie(3razy)wyjechała na Ukrainę w zastępstwie przysłała mi swoją koleżankę,niezwykle sympatyczną, ale...wygląda na to że ta nowa Pani nie sprzątała nigdy w życiu niczego! Totalna porażka,w związku z tym musiałam obu Paniom podziękować,
ponieważ stanowią zespół i sprzątają na zmianę.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group