forum.zawiszy.waw.pl
Forum Osiedla Zawiszy

Sklepy i usługi w naszej okolicy - Tawerna we wtorek - początek wakacji - zaproszenie

BART - Nie 27 Cze, 2010
Temat postu: Tawerna we wtorek - początek wakacji - zaproszenie
Podopieczni wyjeżdżają na wakacje, słoneczko dopisuje. Nic tylko wypoczywać. W kilka osób planujemy rozprostować kości przy chłodnym piwku /soku / wodzie z cytrynką w tawernie we wtorek wieczorem.

Serdecznie zapraszam sąsiadów do wspólnej integracji, ponarzekania i pośmiania się z naszych problemów, omówienia planów i wizji mieszkańca oraz skomentowania mundialu i F1. Kompleksy leczone przy urnie wyborczej pozostawiamy w domu!

Ja z Turaskiem i Ntraczykiem i naszymi Żonkami pojawimy się pewnie koło 19.00 na pięterku - może na tarasie na górze.

http://tawernakorsarz.com/

przypominam o happyhours do godziny 20.00.

cala - Nie 27 Cze, 2010
Temat postu: Re: Tawerna we wtorek - początek wakacji - zaproszenie
BART napisał/a:


Ja z Turaskiem i Ntraczykiem i naszymi Żonkami pojawimy się pewnie koło 19.00 na pięterku - może na tarasie na górze.

http://tawernakorsarz.com/

przypominam o happyhours do godziny 20.00.


bardzo chętnie - jeśli to będzie parter dla niepalących :)

BART - Nie 27 Cze, 2010
Temat postu: Re: Tawerna we wtorek - początek wakacji - zaproszenie
cala napisał/a:
BART napisał/a:


Ja z Turaskiem i Ntraczykiem i naszymi Żonkami pojawimy się pewnie koło 19.00 na pięterku - może na tarasie na górze.

http://tawernakorsarz.com/

przypominam o happyhours do godziny 20.00.


bardzo chętnie - jeśli to będzie parter dla niepalących :)

Dogadamy się :-)

Fajnie jest na tarasie na pięterku, na dole również fajnie..

fagot - Nie 27 Cze, 2010

Ja niestety muszę być "na gwizdek" do dyspozycji małżonki,jako że Kuba może zechcieć pojawić się na tym świecie w każdej chwili...szkoda,bo zawsze lubiłem te nasze spotkania,a w tawernie jest całkiem przyjemnie!Bawcie się dobrze!
BART - Pon 28 Cze, 2010

fagot napisał/a:
Ja niestety muszę być "na gwizdek" do dyspozycji małżonki,jako że Kuba może zechcieć pojawić się na tym świecie w każdej chwili...szkoda,bo zawsze lubiłem te nasze spotkania,a w tawernie jest całkiem przyjemnie!Bawcie się dobrze!


No to trzymamy kciuka za szczęśliwe rozwiązanie...

nie namawiam kolegi, ale zawsze może wpaść choćby na soczek porzeczkowy na chwilę :-)

fagot - Pon 28 Cze, 2010

Zobaczymy,zobaczymy...
Jerry_R - Wto 29 Cze, 2010

Dzis rano rozmawialismy z Fagotem, zupelnie przez przypadek sie dowiedzialem o spotkaniu.
Postaram sie na chwile podejsc ;-)

BART - Sro 30 Cze, 2010

Odbyło się. W sumie było nawet kilkanaście osób. Skończyliśmy wesoło domówką u mnie.

Dzięki

Jerry_R - Sro 30 Cze, 2010

Bylem o 19:15. Nikogo nie widzialem. Wrocilem.

Dzieki

BART - Sro 30 Cze, 2010

Jerry_R napisał/a:
Bylem o 19:15. Nikogo nie widzialem. Wrocilem.

Dzieki

Słabo się rozglądałeś ;-) - szkoda, że nie poczekałeś chwilkę....

O 19.15 właśnie wchodziłem do baru - ale fakt byłem tylko z kumplem praz pierwszy kwadrans....

Jerry_R - Sro 30 Cze, 2010

Spoko ;-)

Nastepnym razem podajmy bardziej realna, potwierdzona godzine i starajmy sie jej trzymac.

cala - Sro 30 Cze, 2010

BART napisał/a:
Odbyło się. W sumie było nawet kilkanaście osób. Skończyliśmy wesoło domówką u mnie.

Dzięki

... domówka brzmi dla mnie, weterance "prywatek" , jak 'podomka' i kojarzy mi się ze szlafrokiem, co nie zmienia faktu, że .... smaczna ta śliwówka była :) .

Nie piszesz, że narodziła się nowa, osiedlowa, świecka tradycja - spotkanie w każdy ostatni wtorek miesiąca w Tawernie :) ..

fagot - Czw 01 Lip, 2010

Jerry_R napisał/a:
Bylem o 19:15. Nikogo nie widzialem. Wrocilem.

Dzieki

A ja przyszedłem o 21.05 i... jestem bardzo zadowolony :lol: W dodatku sprawdziłem,że moje mieszkanie jest jednym z nielicznych,których z wieży BART-a nie widać :cool: poza tym Bartek może się czuć jak Saruman :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group