forum.zawiszy.waw.pl
Forum Osiedla Zawiszy

Sklepy i usługi w naszej okolicy - nowy bufet - "UliJanka" w budynku MPO

voxpopuli - Pon 12 Lis, 2012
Temat postu: nowy bufet - "UliJanka" w budynku MPO
Niedawno odkryłem - jak w temacie - chodze od jakichs 2 tygodni i jestem zadowolony.
Ceny sa ok, a jedzenie mozna powiedziec, ze co najmniej dobre, na pewno zaś stosunek cena/jakość jest wśród lokalnych jadłodajni wybitny.
Lokal prowadzą jacyś nowi właściciele - sympatyczni i otwarci - co jest pewną zmianą w stosunku do ich poprzedników, którzy byli oględnie rzecz ujmując - mało przyjemni.
żeby było jasne - to nie jest reklama - nie mam udziałów w "biznesie", po prostu czasem się tam stołuję.

Arbiter - Pon 12 Lis, 2012

dzieki za informację. Też spróbujemy. Czy wiesz, do której czynnye?
voxpopuli - Pon 12 Lis, 2012

Arbiter napisał/a:
dzieki za informację. Też spróbujemy. Czy wiesz, do której czynnye?


czynne 8 -17. Zapomniałem: dodatkową fajną rzeczą jest, że można zostawić u nich swojego maila i wtedy wieczorem poprzedniego dnia dostaje się menu na dzień następny :)
Tylko proszę nie wyjeść mi jutro roladek z kurczaka ;-)

W załączniku - przykładowe menu.

Arbiter - Czw 15 Lis, 2012

Polecam, bardzo fajne miejsce. Obiad 2 daniowy + surówka około 16PLN

W środku jest ładnie. myślałem ze kupimy na wynos, ale zdecydowaliśmy się zjeść na miejscu.

Smaczny posilek i przyjemni właściciele

kzawisza - Pią 16 Lis, 2012

Dzięki za info.
Brakowało mit takiego miejsca w okolicy, a ostatnio pracuję głównie w domu, więc gotowanie dla jednej osoby to strata czasu.
Myślę, że w poniedziałek przetestuję i dam relację.

Jola D - Pią 16 Lis, 2012

A czy w sobotę równiez czynne?bo do 17.00 to nie wyrabiam się
iv - Pią 16 Lis, 2012

i ja polecam:)
rzeczywiście niedrogo, czysto, tanio
pyszne gołąbki jarskie :)

Arbiter - Czw 22 Lis, 2012

Czy ktoś wie co będzie w piątek w meni?
iv - Pią 14 Gru, 2012

jak ktoś polubił ich jedzenie, to mają dodatkowo ofertę na święta - zamówienia składa się do poniedziałku 17-go :)
voxpopuli - Nie 16 Gru, 2012

Kirland napisał/a:
A w soboty też czynne ?

w soboty niestety nie.
Btw, wszelkie pytania i sugestie proponuje wysyłać właścicielom bezpośrednio na maila:
ulijanka.obozowa43@gmail.com
Tą drogą można się zapisać także na codziennego maila z menu na następny dzień.

klaus - Wto 05 Lut, 2013

Bufet dorobił się www, można sprawdzić aktualne menu:
http://ulijanka.cba.pl/news.php

Arbiter - Czw 05 Mar, 2015

bardzo zacne miejsce, ludzie już to wyczuli i są tłumy. Obiady świeże, domowe bardzo smaczne 14zł na wynos. polecam. Duże porcje. Mięso jest wytrybowane nie ma w nim śmieci:). Wyborne dania. Rekomendowane. W okolicy najlepsza jadłodalnia!
Arbiter - Pią 06 Mar, 2015

Masz na myśli to na zawiszy gdzie dokarmiają starszych? Tam posiłki nie są gotowane, przyjeżdżają w termosach i są wydawane z parnika. Można zjeść i jest taniej ale to już nie jest taki smaczny obiad, bardziej jest to karma. Jeśli jesteś głodny i chcesz się tanio nafutrować to może być ten posiłek z parnika, ale porównać go do Ulijanka nie można
turas - Sob 07 Mar, 2015

Chętnie bym przetestował, ale niestety godziny otwarcia kompletnie nie dla mnie...

Żeby chociaż do 18.00 :(

M

iv - Sob 28 Mar, 2015

czy Ulijanka ma jakąś ofertę świąteczną na zamówienie w tym roku?
bo na stronie nie mogę znaleźć informacji:(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group