forum.zawiszy.waw.pl
Forum Osiedla Zawiszy

Sklepy i usługi w naszej okolicy - Budka z żarciem na Radziwiu

turas - Wto 19 Lut, 2013
Temat postu: Budka z żarciem na Radziwiu
Ostatnio miałem chwilę wolną, na spacer, i trafiłem na to cudo kulinarne.
Jakbym przez jakieś wrota czasu przeszedł.

Ktoś się odważył na konsumpcję?

Maciek

klaus - Wto 19 Lut, 2013
Temat postu: Re: Budka z żarciem na Radziwiu
Domyślam się że piszesz o kebabie na skrzyżowaniu radziwie z banderii.
Po drugiej stronie jest alkoholowy, wiec może po spożyciu odpowiedniej ilości trunku niektórym wyłącza sie instynkt samozachowawczy i kuszą się na ten specjał ;)

Arbiter - Wto 19 Lut, 2013

Lubię kebaby i inne wynalazki ale w tej budce bałbym się zjeść
Grzegorz P - Wto 19 Lut, 2013

Ja się skusiłem na hamburgera za 4 zł. Jak ktoś chce sobie przypomnieć młodość i powspominać warszawską gastronomię uliczną z lat 90 XX wieku i pierwszej dekady XXI wieku to zapraszam, w innym przypadku to nie za bardzo.

Hamburger składający się z kotleta o niewiadomym składzie to nie dla mnie.

Dziwie się, że wzorem różnych modnych ostatnio hipsterskich lokali nie robią hamburgerów z prawdziwej wołowiny. 1 kg wołowiny w Tesco kosztuje 17zł,
http://ezakupy.tesco.pl/p...l/2003009927062
a w hurcie pewnie jeszcze taniej. Z 1kg wołowiny można zrobić co najmniej 10 dużych kotletów do hamburgerów.

cremieux - Wto 19 Lut, 2013

Wygląd odstrasza!
Ale często widzę parkujące pod "lokalem" taksówki, pewnie kierowcy jedzą.

Przypomniała mi się obleśna buda z Lublina przy Al. Solidarności (15-10 lat temu) gdzie były najlepsze szaszłyki, słynne na cały kraj.

Arbiter - Sro 20 Lut, 2013

Kirland, masz racje. Też o tym myślałem. Gość szcza i zapewne bez mycia łap robi potem jedzienie. ble.

Poza tym raczej mały ma tam ruch więc musi odgrzewać w kółko.
Ble no nie zjadłbym

Arbiter - Sro 20 Lut, 2013

Co do hamburgerów to zjadłęm dziś fantastycznego hambugsa za piątkę - w cenie puszka coli. W kawiarence Biedronki zwanej Kropka Relaks (Ursynów). Rewelacja. Szkoda że tak daleko
Kirland - Czw 21 Lut, 2013

To w jakimś barku do którego wchodzi się, czy z okienka ? Kawiarenka Biedronki ? Pierwszy raz dowiaduję się.
DrOZda - Czw 21 Lut, 2013

Biedra miała otwierać kawiarenki przy niektórych sklepach. Pilotażowo trzy lata temu działała pierwsza na Dickensa ale myślałem że zarzucili projekt ...
Arbiter - Pią 22 Lut, 2013

Ursynów, ul. Zamiany - kafejka jest wewnątrz pawilonu Biedronka. I ten hoddog za 5 z colą to nie jest taki syf jak z Ikei - ale porządny hoddog (parówka z mięsa, smaczna buła, sosy)
Grzegorz P - Sob 16 Mar, 2013

Budka z fast foodem zniknęła. Ciekawe czy to zapowiedź rozpoczęcia w najbliższym czasie 2 etapu budowy osiedla Strusia czy tez były inne przyczyny.
Arbiter - Nie 17 Mar, 2013

Pewnie mieli jedną kulę kebaba, sprzedali i koniec;)
pawell - Nie 17 Mar, 2013

budowa miala zaczac sie w 2013 roku, ale zdaje sie nie jest to pewne. z tego co wiem, na dole bedzie Biedronka.
pablo1974 - Pon 18 Mar, 2013

Tak ma byc market
Arbiter - Pon 18 Mar, 2013

Szybko budować tu Biedrę bo ta na deotymy jest do niczego
Keram - Pon 18 Mar, 2013

cremieux napisał/a:
Wygląd odstrasza!
Ale często widzę parkujące pod "lokalem" taksówki, pewnie kierowcy jedzą.

Przypomniała mi się obleśna buda z Lublina przy Al. Solidarności (15-10 lat temu) gdzie były najlepsze szaszłyki, słynne na cały kraj.


Dalej jest. I szaszłyki są obłędne.

Arbiter - Pon 18 Mar, 2013

A gdzie jest ta buda?
cremieux - Wto 19 Mar, 2013

http://www.gastronauci.pl...rill-bar-lublin

Jak włączysz satelite view, to widać niebieską budę. ;)

Arbiter - Wto 19 Mar, 2013

hehe, myślałem ze w Al. Solidarności stoi buda (z samochodu Lublin) i tam coś sprzedają
cremieux - Sro 20 Mar, 2013

Dobre! :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group