forum.zawiszy.waw.pl
Forum Osiedla Zawiszy

Sklepy i us³ugi w naszej okolicy - Nazwy nie pamiêtam - ko³o Carrefoura

turas - Sro 12 Cze, 2013
Temat postu: Nazwy nie pamiêtam - ko³o Carrefoura
W dawnym ma³ym spo¿ywczaku ko³o Carrefoura Epressa - te¿ pojawi³ siê punkt wydawania jad³a. Obiad 15 PLN. Nie sprawdza³em bo by³o zamkniête..

Maciek

Kirland - Wto 18 Cze, 2013

Ten rejon dzielnicy schodzi na psy. ¦mieszy mnie jak dumni z tej okolicy s± ci, którzy tu siê wychowali. Z jak± pasj± i polotem rozpisuj± siê zamieszczaj±c fotki zapyzia³ego menelskiego M³ynowa w temacie "Nasza okolica ..." :grin:
turas - Sro 19 Cze, 2013

Jak siê czyta takie posty to przychodzi na my¶l wy³±cznie jedno...

'jak siê nie podoba, to wyp....'

Po co siê tak mêczyæ - jest mnóstwo wolnych mieszkañ - na pewno co¶ znajdziesz ciekawego w Marinie Mokotów czy Miasteczku Wilanów.

A poza tym to off top.
M

Kirland - Sro 19 Cze, 2013

skieruj t± wypowied¼ do HGW :mrgreen:
cremieux - Czw 20 Cze, 2013

Ja te¿ mam wra¿enie, ¿e Kirland mieszka tu za karê.
turas - Czw 20 Cze, 2013

Nie wiem dla kogo wiêksza kara - dla niego czy dla nas...
Arbiter - Czw 20 Cze, 2013

a co to za kara dla nas.? przeciez Kirland nie jest uciazliwy. Spoko z niego sasiad no i robi ruch na forum swoimi czesto kontrowersyjnymi wypowiedziami:)

Okolica rzeczywiscie nieco zulerska. ostatnio chodze sporo na spacery i widac rozne twarze.... butelki porozbijane etc. Zulikow jest duzo w okolicy. mam na mysli okoliczne uliczki oraz gorczewska wolska plocka

KrzysP - Czw 20 Cze, 2013

Sugerowa³bym,¿eby¶cie odpowiadaj±c na kontrowersyjny post sprawdzali,czy ma on w³±czon± opcjê "post wyga¶nie......"W takim wypadku dyskusja nie ma sensu,bo post przedmówcy znika, a po kilku dniach dla niezorientowanych czytaj±cych w±tek, wychodzi siê na pieniacza z pretensjami do nie wiadomo kogo i czego :-)
Jerry_R - Nie 22 Wrz, 2013

Ostatnio spotkalem starsza sympatyczna pania udajaca sie po posilek.

Usmiechnieta, cieszaca sie z zycia - czego i Tobie Kirland - zycze!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group