forum.zawiszy.waw.pl
Forum Osiedla Zawiszy

Sklepy i usługi w naszej okolicy - Nowy Kebab

turas - Wto 22 Paź, 2013
Temat postu: Nowy Kebab
Na rogu Płockiej i Górczewskiej przy przystanku w stronę centrum otworzył się nowy Kebab.
Ktoś może testował?

Maciek

turas - Sro 22 Sty, 2014

W ogóle ten pawilon na Górczewskiej róg Płockiej staje się zagłebiem kulinarnym.
Jest FAST KEBAB, w miejscu gdzie miała być Hamburgerowania też otworzył się KEBAB - no i od działdowskiej Neplaczyk.

M

Arbiter - Sro 22 Sty, 2014

W Kebabie na rogu Działdowska Górczewska kupilem juz z 50 kebabów. Były po 5zł a teraz po 6zł. Są bezkonkurencyjni, kebaby smaczne i tanie, miła obsługa serwują herbatkę. polecam
cremieux - Pią 24 Sty, 2014

Faktycznie - w okolicy chyba najlepszy.

Nie zakładam oddzielnego wątku - na Wolskiej, w tych pawilonach przy Działdowskiej
są też nowe jadłodajnie - meksykańskie http://burritoboys.pl/
Jest też chyba nowy "Chińczyk" i lokal z chińskimi pierogami robionymi na parze (muszę sprawdzić) - https://www.facebook.com/...393149550936767

turas - Pią 21 Lut, 2014

Arbiter napisał/a:
W Kebabie na rogu Działdowska Górczewska kupilem juz z 50 kebabów. Były po 5zł a teraz po 6zł. Są bezkonkurencyjni, kebaby smaczne i tanie, miła obsługa serwują herbatkę. polecam


A testowałeś FAST Kebab?

Maciek

Kirland - Sob 22 Lut, 2014

Przetestowałem róg Górczewska/ Działdowska, jest ockey. Oczekując na ten za 6 zł dostałem gratis herbatkę i mały sok w kartonie.
Arbiter - Sob 22 Lut, 2014

turas napisał/a:

A testowałeś FAST Kebab?


Fast najlepszy!

Arbiter - Nie 23 Lut, 2014

Dziś kupiłem w FAST kebab i był bardzo smaczny. Cena 5zł w weekend. Więc w weekend się przesiąde na fast, bo ten z działdowskiej jest smaczny ale za dużo juz go zjadłem:)
Arbiter - Wto 25 Lut, 2014

Kebab FAST, 5 zeta w weekendy. Good prajs
janusz_ - Nie 16 Lis, 2014

Byłem w sefa pierwszy raz i jestem bardzo zadowolony, lepiej i taniej niz Europie.
Nie potrafie zrozumiec dlaczego ludzie chodzą do donalda, wata, wata i chemia, tylko kible czyste FOC i tam chadzam w Europie.

Arbiter - Nie 16 Lis, 2014

No ten kebsik jest super, jestem tam rezydentem:)

MCDonald to inna bajka, można frytki zjeść ale to tak jak zauważasz śmieciowe żarcie a kebsik jest jak złoto. Samo mięsko i warzywa.

Od czasu tego wątku kupiłem tam kilkaset kebabów:)

turas - Pon 17 Lis, 2014

SEFA kebeb jest rzeczywiście spox. I super jest ta herbatka, która dają na poczekanie...

M


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group