forum.zawiszy.waw.pl
Forum Osiedla Zawiszy

Sklepy i usługi w naszej okolicy - Kolejny sklep spożywczy w okolicy

Kamiskl - Pią 03 Lis, 2017
Temat postu: Kolejny sklep spożywczy w okolicy
Zauważyłem, iż w jednym z lokali w nowym budynku Strusa powstają delikatesy "Kulfon". Właśnie poszukują pracowników. Lokal wygląda na spory, choć kolejny sklep spożywczy w okolicy zdaje się budzić zdziwienie. Jest przecież Żabka, Pszczółka, Odido, Mięsny no i niedaleko Freshmarket oraz Biedronka. :lol:
Arbiter - Czw 30 Lis, 2017

Edytuję post, ponieważ w kontekście zamknięcia delikatesów Ideal, otwwarcie nowego i ładnego sklepu Kulfon jest całkiem na rękę mieszkańcom - i potrzebne
Kirland - Pią 01 Gru, 2017

Ciekawe jaki będą mieć personel Polacy czy Ukry. Jeśli Ukry to ja tam zakupów nie będę robił.
turas - Pią 01 Gru, 2017

Kirland napisał/a:
Ciekawe jaki będą mieć personel Polacy czy Ukry. Jeśli Ukry to ja tam zakupów nie będę robił.

O ile wiem kraj nazywa się Ukraina a nie Ukryina.
I przestań wciąż obrażać innych. Ciekaw jestem czy tobie byłoby przyjemnie jakby równie chamsko nazywali Polaków w innych krajach.
Jeżeli sprzedawca jest uprzejmy, czysty i nie kradnie, a towar jest w porządku to chuj mnie obchodzi skąd jest sprzedawca.

Maciek

ps
Mam nadzieje, że w nowym sklepie będą sprzedawać Ukraińcy. Dzięki temu klientela będzie na odpowiednim poziomie.

Kirland - Pią 01 Gru, 2017

Taaak będą harować za miskę ryżu a Polacy po 50 r.ż. niech zapomną o jakimkolwiek zatrudnieniu (poza kopaniem dołów itp. prac). Przez takich Ukrów płace Polaków nie mogą istotnie wzrosnąć.
janusz_ - Wto 05 Gru, 2017

Kulfon to nowo powstająca siec, mają już kilka sklepów, kapitał polski z Mazowsza.
Gdyby nie Ukraincy już byśmy zarośli brudem bo taki jest układ ekonomiczny.

Arbiter - Wto 05 Gru, 2017

nowa to raczej nie
cyt:
Cytat:
Delikatesy KULFON

Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od ponad 10 lat. Od początku swojej działalności zajmujemy się sprzedażą artykułów spożywczych. Nasze doświadczenie jest naprawdę duże, co doceniają nasi klienci. Działamy na terenie województwa mazowieckiego.

krln - Sro 06 Gru, 2017

Kirland napisał/a:
Ciekawe jaki będą mieć personel Polacy czy Ukry. Jeśli Ukry to ja tam zakupów nie będę robił.


straszne, że nie wstydzisz się pisać takich rzeczy na forum, z podpisem.
straszne.

Kirland - Sro 06 Gru, 2017

A na czym pojega ta "straszność"?

janusz_ napisał/a:
Gdyby nie Ukraincy już byśmy zarośli brudem

Może ty, bo ja napewno nie.

Kamiskl - Pią 08 Gru, 2017

Kirland napisał/a:
Taaak będą harować za miskę ryżu a Polacy po 50 r.ż. niech zapomną o jakimkolwiek zatrudnieniu (poza kopaniem dołów itp. prac). Przez takich Ukrów płace Polaków nie mogą istotnie wzrosnąć.


Haha jeżeli myślisz, że płace nie rosną z powodu Ukraińców to chyba masz naprawdę niewielkie pojęcie o gospodarce. Człowieku najpierw do książek, poczytaj sobie trochę na ten temat a potem wypowiadaj swoje "mądrości". Ukraińcy w większości pracują w branżach i za stawki za które nie chcą już pracować Polacy. Nie wiem czy zauważyłeś, ale na naszym osiedlu większość sprzątaczek to Ukrainki bo Polki nie chcą pracować już za takie stawki.
To jest normalna kolej rzeczy. Tam samo jest w Anglii gdzie Polacy na emigracji zazwyczaj wykonują pracę które nie chcą robić Anglicy.
Swoją drogą zrobił się chyba offtopic. :shock:

janusz_ - Sob 09 Gru, 2017

Kirland napisał/a:
A na czym pojega ta "straszność"?

janusz_ napisał/a:
Gdyby nie Ukraincy już byśmy zarośli brudem

Może ty, bo ja napewno nie.


a kto Ci klatkę sprżąta-połowa z Ukrainy, bardzo porządni ludzie

Arbiter - Pią 15 Gru, 2017

Sklep na rogu został zlikwodowany jest Hebe
Arbiter - Pią 15 Gru, 2017

Edytuję post, ponieważ w kontekście zamknięcia delikatesów Ideal, otwwarcie nowego i ładnego sklepu Kulfon jest całkiem na rękę mieszkańcom - i potrzebne
Kirland - Wto 19 Gru, 2017

Wracając do sprawy "Ukrów". Kolega pracuje we francuskiej firmie w Warszawie, która zatrudniała Ukraińców. Wszyscy Ukraińcy zrezygnowali z tej pracy ponieważ nie wyrażono im zgody na pracę ponad 12 godzin na dobę.
Arbiter - Wto 19 Gru, 2017

chcą duzo pracować aby dużo zarobić. W tym celu przyjezdzają - nic dziwnego.
Jeśli solidnie pracują to OK

Kirland - Czw 21 Gru, 2017

Nie wiem czy to OK. Polski pracodawca zwalnia Polaków zatrudniając na ich miejsce Ukraińców. Całe szczęście że w Polsce są nie tylko polscy pracodawcy ale też z Francji.
Kirland - Pią 22 Gru, 2017

http://serwisy.gazetapraw...nym-zyciem.html

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group