forum.zawiszy.waw.pl
Forum Osiedla Zawiszy

Sklepy i usługi w naszej okolicy - Sklepy spozywcze w bloku

Arbiter - Pią 06 Lip, 2007
Temat postu: Sklepy spozywcze w bloku
Ankieta dot. sklepów
turas - Pią 06 Lip, 2007

Pszczółka
murszafka - Pią 06 Lip, 2007

turas napisał/a:
Pszczółka

Jestem za :)

fagot - Sob 07 Lip, 2007

Pszczółka OK,ale chyba nie jej dotyczy ankieta...a tak w ogółe jaki jest jej cel? :roll:
Kirland - Sro 11 Lip, 2007

Nie lubie sklepu spożywczego bliżej bramy bo alarm w nim zainstalowany budzi nas w nocy bez powodu. proponuje zaniechać dokonywania zakupów do czasu usunięcia usterki przez właściciela.
aga146 - Czw 12 Lip, 2007

Wolę sklep bliżej apteki bo można w nim płacić kartą! - a lubię to ten po schodkach czyli nie na naszym osiedlu.
agnes - Wto 17 Lip, 2007

moja uwaga....ceny w Pszczółce są makabryczne!
agnes - Wto 17 Lip, 2007

a propos sklepów....sklep "kosmetyczny" budzi moje lekkie obawy...brakuje w nim podstawowych produków chemiczny jak pasta do zebów i np. płatki kosmetyczne (a może nigdy nie mam szczęścia?!) natomiast wszystko to można kupić od ręki w sklepie z gazetami!!!
Keram - Wto 17 Lip, 2007

agnes napisał/a:
moja uwaga....ceny w Pszczółce są makabryczne!


Niestety tak. I szczerze mówiąc nie widzę ich przyszłości (przy tych cenach) w konfrontacji ze sklepami, które pojawią się w lokalach w nowo budowanych osiedlach.

murszafka - Wto 17 Lip, 2007

Ceny faktycznie nie naleza do najnizszych, ale za to jakosc produktow jest wysoka. Do tego dolaczajac urok osobisty wlascicieli i swiadomosc, ze wszystko jest swieze -mysle, ze Pszczolka nie zginie. A jesli owe nowo powstale punkty beda mialy nizsze ceny -najwyzej i Pszczolka je obnizy. Ale mysle, ze jeszcze dluuugie miesiace nie beda mieli zadnej konkurencji.
Keram - Wto 17 Lip, 2007

Moja wypowiedź nie była tą z kategorii złośliwych tylko dobrych rad i wyrazem troski aby było i działo się "Pszczółce" jak najlepiej :)
pablo1974 - Nie 22 Lip, 2007
Temat postu: x
Jakość produktow zostawia wiele do życzenia w Pszczolce. :evil:
Ceny z kosmosu. Osobiscie korzystam z warzywniaka (budki) naprzerciwko duzego sklepu na gorce.

malg - Pon 23 Lip, 2007

A ja uważam że Pszczółka swym urokiem zachwyca wielu i nie zgadzam sie z krytyką. Nie wiem ale wydaje mi się że co niektórzy to przesadzają chyba widać wszem i wobec ,że ceny warzyw i owoców rosną na potęge w tym roku i nie uważam by pszczółka szczególnie je zawyżała. Lubie ten sklep i go szczerze polecam:) Właściciel jest na tyle sympatyczny ,że z zakupem wielu rzeczy informuje co i dlaczego dziś zdrożało-przecież on cen nie ustala a rynek. Poza tym sądze że pszczółka zdobi osiedle i fejnie się rozwija :)
Ps. nawet w wiadomościach mówią że wszystko bardzo drożeje z ubiegłymi latami a owoce i warzywa w szcególności -oprócz naszych pensji-niestety!

Arbiter - Wto 24 Lip, 2007

malg a to nie twoj sklep??
murszafka - Wto 24 Lip, 2007

Arbiter napisał/a:
malg a to nie twoj sklep??

Wg moich danych, wlasciciele Pszczolki nie maja chwilowo internetu wcale...
Ale planuja uruchomic, w samej Pszczolce nawet :) I sie przychylam do opinni Malg, tez ich pasjami uwielbiam :)

Jerry_R - Wto 27 Lip, 2010

SKLEP kolo bramy ZAMKNIETY.
Ponoc ma byc tam nowy, inny spozywczak.

Kirland - Sro 28 Lip, 2010

UE daje pieniądze na działalność gospodarczą bezrobotnym więc powstają różne tymczasowe sklepy i sklepiki.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group