forum.zawiszy.waw.pl
Forum Osiedla Zawiszy

Sklepy i usługi w naszej okolicy - Który dentysta na Zawiszy

Arbiter - Sob 16 Lut, 2008
Temat postu: Który dentysta na Zawiszy
Ankieta
murszafka - Sob 16 Lut, 2008

Poza Warszawa jest 50% taniej...
Arbiter - Sob 16 Lut, 2008

murszafka napisał/a:
Poza Warszawa jest 50% taniej...


czy transfer do pozawarszawskiej destynacji dają w cenie?:)

murszafka - Sob 16 Lut, 2008

Sie smiejesz, a mam znajomych, ktorzy biora dzien urlopu i jada do Olsztyna zeby 2 zeby zrobic... Bo wychodzi taniej...
Arbiter - Sob 16 Lut, 2008

NIektórzy nawet uprawiają turystykę i przyjezdzają z UK do polskich dentystów :)

A tak na poważnie to byłem kiedyś w tym gabinecie bliżej Radziwia i było OK. Ceny nie pamietam dokładnie, ale to było coś około 250-300PLN za zabieg 40 minutowy.

Ostatnio kolega poszedł na przypał do przypadkowego dentysty i jeśli chodzi o jakość usługi był bardzo zadowolony. Gorzej z ceną bo zapłacił 500PLN za wyczyszczenie kanałów i załozenie felczera:) Z kolejnych wizyt tam zrezygnował bo nie wiadomo czy 1kPLN wystarczyłby na kompletne leczenie kanałowe jednego zęba (3 kanały)

Teraz spróbowałbym chętnie gabinet bliżej Zawiszy. Czy jest to fajny gabinet? czy może ludzie w bólu krzyczą w ciemnym pomieszczeniu na fotelach obok siebie?

murszafka - Sob 16 Lut, 2008

No i cena wszystko tlumaczy -w Olsztynie sie placi 70-90 zl za plombe...
Wiola - Sob 16 Lut, 2008

Arbiter napisał/a:
NIektórzy nawet uprawiają turystykę i przyjezdzają z UK do polskich dentystów :)

A tak na poważnie to byłem kiedyś w tym gabinecie bliżej Radziwia i było OK. Ceny nie pamietam dokładnie, ale to było coś około 250-300PLN za zabieg 40 minutowy.

Ostatnio kolega poszedł na przypał do przypadkowego dentysty i jeśli chodzi o jakość usługi był bardzo zadowolony. Gorzej z ceną bo zapłacił 500PLN za wyczyszczenie kanałów i załozenie felczera:) Z kolejnych wizyt tam zrezygnował bo nie wiadomo czy 1kPLN wystarczyłby na kompletne leczenie kanałowe jednego zęba (3 kanały)

Teraz spróbowałbym chętnie gabinet bliżej Zawiszy. Czy jest to fajny gabinet? czy może ludzie w bólu krzyczą w ciemnym pomieszczeniu na fotelach obok siebie?


Ja nie polecam dentysty bliżej Zawiszy. Zarówno Pani obsługująca, jak i Pani dentystka (jedyna o ile wiem, która tam pracuje) jarają na potęgę (wiem, bo codziennie chodzę z synkiem na spacery i zawsze jedna z Pań przed wejściem pali). Dla palących to pewnie żaden problem, ale ja bym nie chciała, żeby palacz grzebał mi w zębach. Aha, jak poszłam tam z bólem, to właśnie nie było żadnego dentysty. Jeśli nie zapiszesz się na konkretną godzinę z wyprzedzeniem, to znienacka możesz nikogo nie zastać. To tyle.
Chodzę do stomatologa bliżej Radziwia. Polecm.

cala - Sob 16 Lut, 2008

Arbiter napisał/a:

A tak na poważnie to byłem kiedyś w tym gabinecie bliżej Radziwia


tzn. gdzie bo mam wrażenie, że obydwa są tak samo blisko Radziwia :wink: ?

martin - Nie 17 Lut, 2008

Wiola napisał/a:
Ja nie polecam dentysty bliżej Zawiszy. Zarówno Pani obsługująca, jak i Pani dentystka (jedyna o ile wiem, która tam pracuje) jarają na potęgę (wiem, bo codziennie chodzę z synkiem na spacery i zawsze jedna z Pań przed wejściem pali)

Dobrze, że nie palą wewnątrz. Wtedy to juz byłaby dyskwalifikacja.
Dla mnie nałóg nikotynowy stomatologa nie jest wyznacznikiem jego talentu i umiejętności. Liczą się zdolności manualne i oczywiście wiedza.

Lucas - Nie 17 Lut, 2008

Arbiter napisał/a:
... za wyczyszczenie kanałów i załozenie felczera:) ...


Chyba chodzi o fleczer , bo felczer według słownika to pomocnik lekarza ze średnim wykształceniem :)

Pozdrawiam
Łukasz

Lucas - Nie 17 Lut, 2008

murszafka napisał/a:
No i cena wszystko tlumaczy -w Olsztynie sie placi 70-90 zl za plombe...


Pod Warszawą (Piastów, Brwinów, Grodzisk Maz.) też płaci się do 100 zł za wypełnienie.

Lucas - Nie 17 Lut, 2008

Uważam , że najlepszą rekomendacją dla dentysty są jego zadowoleni pacjenci, więc najlepiej chodzić do gabinetów i konkretnych lekarzy z polecenia. Ja (jeśli muszę) to tak robię. Polecam gabinet bliżej ul. Banderii (od parkingu niby-strzeżonego) - AGADENT tel. 022 888 13 65.
J.T.K - Wto 26 Lut, 2008

Tak, sprawdzony dentysta to podstawa. Ja tak sie ucieszylam z tych bliskich dentystow, ze na sile chcialam uwierzyc w ich profesjonalizm. Nie bede pisala o efektach leczenia, bo moze moj przypadek jest jednostkowy i nie chce, zeby sie ktos przestraszyl, ale ja sie zniechecilam mocno...
Arbiter - Wto 26 Lut, 2008

J.T.K napisał/a:
ja sie zniechecilam mocno...


do którego warszatatu?

Kirland - Wto 26 Lut, 2008

na ul. Skierniewickiej chyba 21
oraz Prima Dent tylko, że trzeba wiedzieć do której

Arbiter - Sro 18 Lut, 2009

Czy kojarzycie tą dentystkę (Agadent), czy jeszcze tam pracuje, jesli nie to jak sie nazywa i gdzie przyjmuje?
Pabur - Sro 18 Lut, 2009

Tak pracuje, we wtorki i czwartki.
Arbiter - Sro 18 Lut, 2009

Dzięki!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group