forum.zawiszy.waw.pl Strona Główna forum.zawiszy.waw.pl
Forum Osiedla Zawiszy

FAQFAQ  SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
Banner

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Arbiter
Sro 31 Sie, 2011
parafia
Autor Wiadomość
Jerry_R
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Sty, 2007   

Kirland napisał/a:
Odrazu można zauważyć kto chodzi do kościoła parafialnego. Cotydzien na koniec kazdej niedzielnej mszy są wymieniane ulice...

To że się przynależy do parafii na Deotymy - nie oznacza, że co tydzień się jest tam na mszy... Jest więcej kościołów.
A nie zawsze jest się akurat w NDZ w W-Wie na Woli...
 
 
Kirland
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Sty, 2007   

jarant napisał/a:
Kirland napisał/a:
Odrazu można zauważyć kto chodzi do kościoła parafialnego. Cotydzien na koniec kazdej niedzielnej mszy są wymieniane ulice...


Ty moher wyluzuj troche.
Nie przyszło ci do tej nabitej nienawiścią do mających inne poglądy główki, że pytanie o kolędę jest podyktowane brakiem informacji na stronie www parafii, a osobiste uczestnictwo we mszy nie zawsze jest możliwe. Skoro zadaję pytanie o termin to znaczy, że chcę przyjąć księdza u siebie w domu, a nie dlatego, że chcę wiedzieć kiedy z niego wyjść aby mnie przypadkiem nie zastał. Zanim zaczniesz wygłaszać takie paszkwile pomysl troszke.


To ty wyluzuj moherem to ja nie byłem i nie bede :evil:
Myślisz, że ja tam bywam, ostatnio w okolicy około 2 msc. temu. To do ciebie nie było, szukasz zaczepki :twisted:
 
 
Kirland
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Sty, 2007   

Jerry_R napisał/a:
Kirland napisał/a:
Odrazu można zauważyć kto chodzi do kościoła parafialnego. Cotydzien na koniec kazdej niedzielnej mszy są wymieniane ulice...

To że się przynależy do parafii na Deotymy - nie oznacza, że co tydzień się jest tam na mszy... Jest więcej kościołów.
A nie zawsze jest się akurat w NDZ w W-Wie na Woli...


Podzielam ten pogląd.
 
 
bialy 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 157
Skąd: 16A
Wysłany: Pon 08 Sty, 2007   

Jak tak patrzę na temat dyskusji i te pełne miłosierdzia i miłości wymiany zdań, to mi się przypominają wczorajsze sceny z ingresu :-)
Tam też z podobnym szacunkiem i zrozumieniem starsze panie witały bliźnich-dziennikarzy.
 
 
cremieux 

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 1050
Skąd: 16A
Wysłany: Nie 21 Sty, 2007   

W najblizszym tygodniu (4), czyli 22-27 stycznia jeszcze nie nasza kolej...
 
 
 
Jerry_R
[Usunięty]

Wysłany: Nie 21 Sty, 2007   

Ciekawe jest, ża cały tydzień włącznie z SOB kolęda będzie w oddalonej części parafii, a w SOB jedyną ulicą spoza tamtej części - to... Zawiszy 6. O ile się nie mylę to TBS. Czy ktoś wie jaka strategia obowiązuje przy wybieraniu ulic? O ile jakaś... ;-)
 
 
Tom


Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 78
Skąd: C-50
Wysłany: Pon 22 Sty, 2007   

Moim zdaniem w parafii kierują sie MOCĄ jak Yoda :D .
 
 
elara
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Sty, 2007   

Kirland jestes małym, złośliwym człowieczkiem.J araton i tak delikatnie Cie potraktował. Typowy Polaczek. Wydaje mi się, że juz raz delikatnie zwracałam uwage na Twoje niewybredne komentarze. Widoczne nic do Ciebie nie dortarło, co tylko upewnia mnie w trafnosci komentarza Jaratona.
 
 
Kirland
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Sty, 2007   

Gdybym taki był jak opisałaś to odpowiedziałbym: "spieprzaj dziadówno" :wink: :D Jestem na Forum głównie w celach informacyjnych ale też i rozrywkowo-zaczepnych. Traktowanie wszystkich moich postów całkowicie na poważnie jest pomyłką. Gdybyś mnie znała może byś wyczuwała kiedy robie sobie żarty a kiedy jestem naserio...
 
 
elara
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Sty, 2007   

Użyte przez Ciebie sformułowania rzeczywiscie robią wrażenie. Duża kultura.!!!!!! Co za poczucie humoru, takt i wdzięk. Prawdziwy gentelman. Misja zaczepno -rozrywkowa w Twoim wydaniu mi nie odpowiada i temu dałam wyraz na forum. That`s all.
 
 
Kirland
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Sty, 2007   

Niestety nie zawsze musi być tak jak chcesz bo tak sie przyzwyczaiłaś. I bez takich uwag ...
 
 
cala

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 1531
Skąd: 16A
Wysłany: Pon 22 Sty, 2007   

Tom napisał/a:
Moim zdaniem w parafii kierują sie MOCĄ jak Yoda :D .

Absolutnie się zgadzam 8)
 
 
 
cala

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 1531
Skąd: 16A
Wysłany: Pon 22 Sty, 2007   

Kirland napisał/a:

Jestem na Forum głównie w celach informacyjnych ale też i rozrywkowo-zaczepnych. Traktowanie wszystkich moich postów całkowicie na poważnie jest pomyłką. Gdybyś mnie znała może byś wyczuwała kiedy robie sobie żarty a kiedy jestem naserio...


Tylko wiesz Krzysiu, jakoś, kurczę, nie jesteś dowcipny za specjalnie no i trudno się domyślić..... :roll:

To może więcej uśmieszków wrzucaj tam gdzie się mamy śmiać...
albo jakieś śmiechy w tle - wiesz, jak w serialach głupawkowych :wink:
 
 
 
elara
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Sty, 2007   

elara napisał/a:
Użyte przez Ciebie sformułowania rzeczywiscie robią wrażenie. Duża kultura.!!!!!! Co za poczucie humoru, takt i wdzięk. Prawdziwy gentelman. Misja zaczepno -rozrywkowa w Twoim wydaniu mi nie odpowiada i temu dałam wyraz na forum. That`s all.
 
 
cremieux 

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 1050
Skąd: 16A
Wysłany: Czw 25 Sty, 2007   

Juz wiadomo:

Poniedzialek, 29 stycznia od 16.00
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 14