forum.zawiszy.waw.pl Strona Główna forum.zawiszy.waw.pl
Forum Osiedla Zawiszy

FAQFAQ  SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
Banner

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Arbiter
Sro 31 Sie, 2011
serwis rowerowy
Autor Wiadomość
agnieszka

Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 5
Skąd: A137
Wysłany: Czw 04 Maj, 2006   serwis rowerowy

Poszukuję w pobliżu OZ serwisu rowerowego. Czy ktoś może polecić jakiś warsztacik,bo juz sezon...
 
 
Bettirt

Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 135
Skąd: C 16
Wysłany: Czw 04 Maj, 2006   

Widziałam serwis rowerowy na Obozowej przed Ciołka. Ale jak robią nie wiem, jeszcze nie korzystałam.
_________________
Bea
 
 
Kirland
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Maj, 2006   

Taniej jest przed skrzyżowaniem z Górczewską, na ul. Młynarskiej.
 
 
BART
Site Admin
BART

Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 936
Skąd: D 103
Wysłany: Czw 04 Maj, 2006   

Bettirt napisał/a:
Widziałam serwis rowerowy na Obozowej przed Ciołka. Ale jak robią nie wiem, jeszcze nie korzystałam.

Ja korzystam z legion-serwis : http://www.legion-serwis.com.pl/
na górczewskiej (Jelonki).

A szukam myjni, która udostepnia Karchera do mycia roweru. Wczesniej myłem rower w myjni na Zawiszy (zlikwidowanej) z 5 zeta miałem do woli ;-)
 
 
agnieszka

Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 5
Skąd: A137
Wysłany: Pią 05 Maj, 2006   

Dzięki za informacje. Korzystałam z serwisu legion-a jak mieszkałam na Jelonkach. Mogę polecić, ale mój rower już nie jest wart 140 PLN za przegląd...
 
 
Wojtek

Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 44
Skąd: D 125
Wysłany: Pią 05 Maj, 2006   

agnieszka napisał/a:
Dzięki za informacje. Korzystałam z serwisu legion-a jak mieszkałam na Jelonkach. Mogę polecić, ale mój rower już nie jest wart 140 PLN za przegląd...


w Legionie by Ci powiedzieli - 'czas na nowy rower' :lol: :wink:
 
 
agnieszka

Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 5
Skąd: A137
Wysłany: Pią 05 Maj, 2006   

Wojtek napisał/a:
agnieszka napisał/a:
Dzięki za informacje. Korzystałam z serwisu legion-a jak mieszkałam na Jelonkach. Mogę polecić, ale mój rower już nie jest wart 140 PLN za przegląd...


w Legionie by Ci powiedzieli - 'czas na nowy rower' :lol: :wink:


Niestety inne priorytety na czas jakiś wypierają zakup rowerka w cenie kanapy...
 
 
BART
Site Admin
BART

Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 936
Skąd: D 103
Wysłany: Pią 05 Maj, 2006   

agnieszka napisał/a:
Wojtek napisał/a:
agnieszka napisał/a:
Dzięki za informacje. Korzystałam z serwisu legion-a jak mieszkałam na Jelonkach. Mogę polecić, ale mój rower już nie jest wart 140 PLN za przegląd...


w Legionie by Ci powiedzieli - 'czas na nowy rower' :lol: :wink:


Niestety inne priorytety na czas jakiś wypierają zakup rowerka w cenie kanapy...

Jest jeszcze Ski-Team na Karolkowej (na przeciwko PDTu). Na jesieni wymieniałem tam oponę - z 8 zeta chyba.

Co do legionu to nie mam zastrzeżeń. Musieliście źle trafić, albo ja dobrze trafiałem kilka razy.
 
 
Wojtek

Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 44
Skąd: D 125
Wysłany: Pią 05 Maj, 2006   

BART napisał/a:

Jest jeszcze Ski-Team na Karolkowej (na przeciwko PDTu). Na jesieni wymieniałem tam oponę - z 8 zeta chyba.
Co do legionu to nie mam zastrzeżeń. Musieliście źle trafić, albo ja dobrze trafiałem kilka razy.


eee, w Legionie to akurat bylem raz, jeszcze gdy chlopaki mieli tylko mala kanciapę w piwniczce w bloku kolo pętli Górce i sprzedawali regenerowane amortyzatory-szrotki sprowadzane z zachodu :-) . Aż się ostatnio zdziwilem, ile teraz ich sklepów się namnożylo.

A o oddawaniu roweru do serwisu się nie będę się na poważnie wypowiadal, bo serwis mam w pokoju :-)
 
 
Arbiter
Site Admin

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 2173
Skąd: 16A
Wysłany: Pią 05 Maj, 2006   

BART napisał/a:

myłem rower w myjni na Zawiszy (zlikwidowanej) z 5 zeta miałem do woli ;-)


Drogo :)
W samoobsługowych myjniach minuta kosztuje 1PLN, wiec rower mozna umyc za 1-2PLN
Myjnie które znam są na Ursynowie, jedna jest w okolicy Bródna. Z bliższych lokalizacji- jest myjnia na Batorego róg Waryńskiego i tam za 2pln spokojnie umyjesz karcherem - jednak nie jest to samoobsługowa myjnia
 
 
Toper

Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 40
Skąd: A 72
Wysłany: Pon 08 Maj, 2006   

Arbiter napisał/a:
BART napisał/a:

myłem rower w myjni na Zawiszy (zlikwidowanej) z 5 zeta miałem do woli ;-)


Drogo :)
W samoobsługowych myjniach minuta kosztuje 1PLN, wiec rower mozna umyc za 1-2PLN
Myjnie które znam są na Ursynowie, jedna jest w okolicy Bródna. Z bliższych lokalizacji- jest myjnia na Batorego róg Waryńskiego i tam za 2pln spokojnie umyjesz karcherem - jednak nie jest to samoobsługowa myjnia


a ja słyszałem, że mycie roweru wodą pod ciśnieniem jest dla niego mocno szkodliwe, szczególnie dla łożysk w kołach i suportu. Ewentualnie trzeba uważać, żeby w miejsca gdzie są łożyska nie przesadzać z ciśnieniem wody.

Pozdrawiam
Toper
 
 
BART
Site Admin
BART

Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 936
Skąd: D 103
Wysłany: Pon 08 Maj, 2006   

Okolice łożysk trzeba potraktować z daleka - raczej nie bezpośrednio strumieniem. Mi za to idealnie czyści się łańcuch i kasetę. Później na noc naoliwiam łańcuch i lekko naoliwioną szmatką przecieram miejsca narażone na korozję - robię to 2-4 razy w roku raczej nie cześciej.

A co do samoobsługowych to takie na żetony to mi wyhodzą trochę drogo bo za 5 zeta nie jestem w stanie dokładnie oczyścić roweru a tu miałem karchera do woli.
 
 
Wojtek

Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 44
Skąd: D 125
Wysłany: Pon 08 Maj, 2006   

BART napisał/a:

A co do samoobsługowych to takie na żetony to mi wyhodzą trochę drogo bo za 5 zeta nie jestem w stanie dokładnie oczyścić roweru a tu miałem karchera do woli.


Panowie - tak sobie czytam o tym myciu i zastaniawiam, do czego tych rowerów używacie, że je tak pucujecie - wszak chyba nie do jeżdżenia?

nie od dziś wiadomomo, że roweru mycie skraca mu życie :wink: :lol:
 
 
murszafka 
Murszafka


Dołączyła: 01 Lip 2006
Posty: 894
Skąd: A 125
Wysłany: Nie 15 Mar, 2009   

Odswiezam watek -sezon sie zbliza. Taki byl fajny sklep/serwis rowerowy na Plockiej i szmateks tam zrobili :( Wiecie, gdzie teraz mozna przetransportowac rower do odswiezenia po zimie na balkonie??
_________________
Nigdy nie ufaj uśmiechniętemu kotu...
 
 
     
konrad

Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 123
Skąd: 16A
Wysłany: Pon 16 Mar, 2009   

na Gibalskiego jest serwis. Z Żytniej trzeba skręcić i prawie do końca ulicy dojechać.
Nie wiem jak z usługami ale kiedyś chciałem coś kupić i byłem potraktowany jak intruz.

pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 14