forum.zawiszy.waw.pl Strona Główna forum.zawiszy.waw.pl
Forum Osiedla Zawiszy

FAQFAQ  SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
Banner

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Arbiter
Sro 31 Sie, 2011
Sklep Happy Animals
Autor Wiadomość
Happy Animals 
Happy Animals

Dołączyła: 02 Paź 2010
Posty: 19
Skąd: Zawiszy 16
Wysłany: Sro 06 Paź, 2010   Sklep Happy Animals

Zapraszam wszystkich do wypowiedzi na temat naszego sklepu przy Zawiszy 16.
Jakie wprowadzić promocje,jaki asortyment,godziny otwarcia?
To nasz osiedlowy sklep z artykułami dla zwierząt dlatego chce dostosować się do wszystkich mieszkańców:-)

1247131200_1.jpg
Zawiszy 16
Plik ściągnięto 268 raz(y) 33,54 KB

 
     
BART
Site Admin
BART

Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 936
Skąd: D 103
Wysłany: Czw 07 Paź, 2010   

Zainteresowani nie potrafią mówić. :wink:
Moja córa robi u Was zakupy i twierdzi, że jest ok. Więc chyba jest ok ;-) . Podpytam ją co by jeszcze chciała zobaczyć w sklepiku.
_________________
http://www.danasoft.com/sig/nutria.jpg
 
     
estera 

Dołączyła: 27 Sty 2006
Posty: 119
Skąd: 16B
Wysłany: Pią 08 Paź, 2010   

Bardzo dobry sklep,przemiła Pani Właścicielka,moje koty są zachwycone,ja też.
 
     
cala

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 1531
Skąd: 16A
  Wysłany: Pią 08 Paź, 2010   

BART napisał/a:
Zainteresowani nie potrafią mówić.

Potrafią tylko my ich nie rozumiemy :) .
Chociaz jak moja Kota chce jeść to bez pudła potrafi mi to przekazać wszelkimi, możliwymi .... językami ciała, gardła i pazurów.
 
 
     
Happy Animals 
Happy Animals

Dołączyła: 02 Paź 2010
Posty: 19
Skąd: Zawiszy 16
  Wysłany: Sob 09 Paź, 2010   Dziękuje za miłe słowa

Bardzo dziękuje za miłe słowa na temat właścicielki,faktycznie mam hopla na punkcie zwierząt.
Ja z moimi dogaduje się bez słów:-)
Całe życie mam zwierzęta i jakoś nie wyobrażam sobie bez nich życia.Staram się pomagać jak mogę również w swoim sklepie, znalazłem dom dla białego kotka o którym było ogłoszenie, wcisnęłam znajomym czarnego kocura błąkającego się po okolicy, odkupiłam zabiedzonego yorka i wcisnęłam mamie(która dostała wcześniej dwa kocury),wrone ze złamanym skrzydłem zawiozłam do azylu w zoo.
Wszystkie te zwierzęta są skazane na nasza pomoc, może własnie dlatego,ze nie umieją mówić.Sami musimy zauważyć co się dzieje,jak trzeba pomoc,taka nasz rola jako gatunku nadrzędnego i nawet jeśli nie mamy ochoty pomagać,to przynajmniej nie krzywdźmy.
 
     
murszafka 
Murszafka


Dołączyła: 01 Lip 2006
Posty: 894
Skąd: A 125
Wysłany: Sob 09 Paź, 2010   Re: Dziękuje za miłe słowa

Happy Animals napisał/a:
nawet jeśli nie mamy ochoty pomagać,to przynajmniej nie krzywdźmy.


Ech, z tym niestety też jest bieda :( Wystarczy zajrzeć tutaj: http://afn.pl/
Staram się im pomagać jak mogę, ale to ciągle za mało i za mało :(
Fajnie, że jest sklepik zwierzakowy, ja po prawdzie zakupy robię przez internet, ale jeśli ceny będą konkurencyjne, może zmienię nawyki :)
_________________
Nigdy nie ufaj uśmiechniętemu kotu...
 
 
     
Happy Animals 
Happy Animals

Dołączyła: 02 Paź 2010
Posty: 19
Skąd: Zawiszy 16
Wysłany: Pon 11 Paź, 2010   

Zapewne konkurencyjny jest asortyment sklepu ponieważ mam artykuły sprowadzane z zagranicy i najwyższej jakości na które daje gwarancje, gdyż zostały sprawdzone przez moje psy i koty.Sama kiedyś też kupowałam przez internet i w dużych sklepach w centrach handlowych,niestety jednak produkty żywnościowe były stare,suche i czasem przeterminowane.Co do innego asortymentu np.legowisk,drapaków,to służyły dosłownie na chwile ze względu na jakoś wykonania.
Od momentu kiedy zaczęłam kupować sobie produkty dla zwierząt za granicą doznałam olśnienia, wszystko bowiem jest estetyczne, oryginalne i wytrzymałe.Rynek z artykułami dla zwierząt na świecie jest bardzo rozwinięty, a u nas nadal psu należy się jedynie przysłowiowa zupa. Również kwestia cen pozostawia u nas wiele do życzenia, ale tak jest ze wszystkim ze względu na marże.Ktoś kto kupował za granicą np.perfumy wie co mam na myśli.
W moim sklepie można wszystko dokładnie obejrzeć, dać zwierzęciu do spróbowania, i nie jest to sklep anonimowy, bezosobowy ale przyjazny sąsiedzki.
 
     
Jerry_R
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Paź, 2010   

Happy Animals napisał/a:
artykuły sprowadzane z zagranicy i najwyższej jakości [...] produkty żywnościowe były stare,suche i czasem przeterminowane [...] produkty dla zwierząt za granicą doznałam olśnienia, wszystko bowiem jest estetyczne, oryginalne i wytrzymałe. [...] Rynek z artykułami dla zwierząt na świecie jest bardzo rozwinięty, a u nas nadal psu należy się jedynie przysłowiowa zupa

Przy calym szacunku i sympatii, ale takiego STEKU BZDUR dawno nie slyszalem...
Az rece opadaja...

Jedna z najnowoczesniejszych fabryk food'u dla psow i kotow jest raptem 55km od Zawiszy. Produkowane tam artykuly sa rowniez eksportowane na zachod. Na zachodzie rowniez sa produkowane - ale w starszej technologii, mniej efektywnej kosztowo, z mniejsza kontrola jakosci. Cale R&D skupiajace najlepszych absolwentow z polskich uczelnii, nadajace ton, stawiajace poprzeczke innym krajom w Europie...

Az rece opadaja jak sie slyszy taka bzdurna autoreklame. Daze sklep sympatia, zycze powodzenia, ale takimi slowami - osmieszacie sie.
 
     
murszafka 
Murszafka


Dołączyła: 01 Lip 2006
Posty: 894
Skąd: A 125
Wysłany: Pon 11 Paź, 2010   

Ja również nie mogę się zgodzić, że w sklepach internetowych jest gorsza karma, niż w innych. Kupuje od lat w Animalii i jestem bardzo zadowolona, karma jest świeżutka, ceny świetne, przemiły kurier przynosi paczkę pod drzwi, a cena za dostawę jest tak niewielka, że opłaca się zamówić choćby sam żwirek, wychodzi i tak taniej, niż -nawet w hipermarkecie.
Co do kupowania karm w hipermarketach -tu się zgodzę, no ale jeśli ktoś kupuje zwierzakom Whiskasa, albo tego typu byle co, nie da się przekonać, że kota czy psa się popiołem nie karmi...

A zmieniając temat -w niedzielę od rana rozpaczliwie krzyczał pod naszymi oknami malutki koteczek. Niestety za każdym razem, kiedy po niego schodziłam, chował się w silnik samochodu bał się wyjść. Czatowałam na niego kila godzin, ale to mały twardziel -nie poddał się... Zostawiłam kierowcy karteczkę za wycieraczką, żeby dokładnie opukał maskę i zajrzał pod nią zanim ruszy, żeby młodemu sierściuszkowi krzywdy nie zrobić. Ale chyba rano malca już nie było...
_________________
Nigdy nie ufaj uśmiechniętemu kotu...
 
 
     
Arbiter
Site Admin

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 2173
Skąd: 16A
Wysłany: Pon 11 Paź, 2010   

Jerry_R napisał/a:
Na zachodzie rowniez sa produkowane - ale w starszej technologii, mniej efektywnej kosztowo


Nie jestem stroną, bo nie mam zwierząt, i nie kupuje ani w tym sklepie ani w w internetowym. Ale już odchodząc od tematu zwierząt, czy wolałbyś kupować np wędlinę wytwarzaną w bardziej efektywnej kosztowo technologii czy w mniej?:)

W starszej technologii wykonaną czy w nowszej?
 
     
murszafka 
Murszafka


Dołączyła: 01 Lip 2006
Posty: 894
Skąd: A 125
Wysłany: Pon 11 Paź, 2010   

Ja tam nie w technologii, tylko wg przepisu -czyli chyba po staremu ;)
Arbiter, chcesz kotka?? ;) Mogę wskazać miejsce polowania...
_________________
Nigdy nie ufaj uśmiechniętemu kotu...
 
 
     
Jerry_R
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Paź, 2010   

Happy Animals napisał/a:
asortyment sklepu ponieważ mam artykuły sprowadzane z zagranicy i najwyższej jakości [...] zaczęłam kupować sobie produkty dla zwierząt za granicą

To moze zastanowmy sie czy piszemy o IMPORCIE, czy o produktach FIRM ZAGRANICZNYCH.

Z postu wynika, ze o IMPORCIE. Zatem sugeruje napisac na witrynie sklepowej - ARTYKULY IMPORTOWANE. Niektorym sie lezka w oku zakreci, normalnie jak w Pewexie.

Z postu rowniez wynika, ze produkty FIRM ZAGRANICZNYCH dostepne w kraju - to badziewie. Ja tego nie kupuje, dla mnie czysty SNOBIZM.
Ale moze wlasciciel sklepu wyjasni, ze jest inaczej. Zapraszamy do wyjasnien. Moze zmienie zdanie.

A - i jeszcze ponoc konkurencyjne ceny. Przykro, mi, ale zeby byly konkurencyjne, biorac pod uwage koszty transportu - w porownaniu do rzekomo slabej produkcji ZAGRANICZNEJ u nas w regionie - to albo mamy doczynienia z towarem tanim, slabym, albo z mafia, albo z przemytem, albo z darczynca :-)

A moze jest jakis nowy model biznesowy, o ktorym jeszcze nie ucza na SGH. Sluchamy!
 
     
Jerry_R
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Paź, 2010   

PS:
ja rozumiem, ze sklep to "EKSLUZYWNY BOUTIQUE". Ale twierdzeniem, ze sprzedawany u nas importowany towar jest super i w konkurencyjnych cenach, a inne towary w PL to badziew, to lekkie naduzycie moim zdaniem.

Nie budzi zaufania i tyle. Poza tym rodzi dyzonans. Albo eksluzywny boutique, albo tanio.
Nie jedno i drugie, gdyz drugie dezawuuje pierwsze.
 
     
Arbiter
Site Admin

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 2173
Skąd: 16A
Wysłany: Pon 11 Paź, 2010   

Jerry, a wiesz ze sa teraz sklepy które importują chemię gospodarczą z niemiec?
 
     
poliken

Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 334
Skąd: 16A
Wysłany: Pon 11 Paź, 2010   

Jerry_R napisał/a:
Happy Animals napisał/a:
artykuły sprowadzane z zagranicy i najwyższej jakości [...]

Przy calym szacunku i sympatii, ale takiego STEKU BZDUR dawno nie slyszalem...
Az rece opadaja...

Z jedną różnicą Happy Animals nie obraża Jerry_R.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 16