forum.zawiszy.waw.pl Strona Główna forum.zawiszy.waw.pl
Forum Osiedla Zawiszy

FAQFAQ  SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
Banner

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Arbiter
Sro 31 Sie, 2011
Sklep Happy Animals
Autor Wiadomość
Happy Animals 
Happy Animals

Dołączyła: 02 Paź 2010
Posty: 19
Skąd: Zawiszy 16
Wysłany: Pon 11 Paź, 2010   

Nie bardzo rozumiem tę dyskusje każdy ma prawo do swojej opinii.Atakowanie i doszukiwanie się autoreklamy jest domeną ludzi znudzonych i mających coś do powiedzenia w każdym temacie na tym forum.Ja, jak się nie znam na czymś, to się nie wypowiadam.
Dziękuję za sformułowanie ekskluzywny bo takie nie padło w moich wypowiedziach, a jest cytowane, oznacza to że dla Pana J.jestem ekskluzywnym butikiem.Zapraszam i zachęcam do porównania cen z innymi sklepami!
 
     
Happy Animals 
Happy Animals

Dołączyła: 02 Paź 2010
Posty: 19
Skąd: Zawiszy 16
Wysłany: Pon 11 Paź, 2010   

Jerry_R napisał/a:
PS:
ja rozumiem, ze sklep to "EKSLUZYWNY BOUTIQUE". Ale twierdzeniem, ze sprzedawany u nas importowany towar jest super i w konkurencyjnych cenach, a inne towary w PL to badziew, to lekkie naduzycie moim zdaniem.

Nie budzi zaufania i tyle. Poza tym rodzi dyzonans. Albo eksluzywny boutique, albo tanio.
Nie jedno i drugie, gdyz drugie dezawuuje pierwsze.


Z całym szacunkiem ale prowadzi pan jakiś dziwny dialog sam ze sobą.Nazywa pan sklep ekskluzywnym butikiem,co sam potem neguje ,bo jak ekskluzywny może byc tani ?.Nie wiem gdzie w mojej wypowiedzi było coś o ekskluzywności?Było jedynie o tym,że produkty sprowadzone z zagranicy są w tej samej cenie co te polskie,a lepszej jakości. Oczywiście te w Polsce tez bywają super,ale w jakiej są wtedy cenie?W tym tkwi tajemnica!
Zarówno perfumy,jak własnie chemia gospodarcza są w Polsce z wysoka marżą,a nie są lepsze, jeśli nie gorsze. Jeśli nie rozumie Pan sensu moich treści i ocenia jako autoreklamę, to wynika to jedynie z nie znajomości tego rynku,zatem wybaczam!
 
     
Jerry_R
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Paź, 2010   

Arbiter napisał/a:
Jerry, a wiesz ze sa teraz sklepy które importują chemię gospodarczą z niemiec?

Tak, wiem. Wyprodukowana w Polsce :mrgreen:
Albo Czechach lub na Wegrzech.

Poniewaz znam to z autopsji, obnazam wiare w takie glupoty. A dyskusji nie zamykam, wrecz przeciwnie. Niech sie wypowie w koncu wlasciciel Happy Animals. Prosil o dyskusje, wiec ja ma. I nikt tu nikogo nie obraza.

Co wyscie tacy wrazliwi? To jest zwykly BIZNES. I AUTOREKLAMA. Sklep prowadzi osoba, ktora zalozyla jednoosobowa dzialalnosc gospodarcza. Jak najbardziej POPIERAM!

Ale modelu biznesowego nie rozumiem, wiec prosze o wytlumaczenie AUTORA - skoro zaczal rozmowe.
 
     
Jerry_R
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Paź, 2010   

Happy Animals napisał/a:
Nie bardzo rozumiem tę dyskusje każdy ma prawo do swojej opinii.Atakowanie i doszukiwanie się autoreklamy jest domeną ludzi znudzonych i mających coś do powiedzenia w każdym temacie na tym forum.Ja, jak się nie znam na czymś, to się nie wypowiadam.

Prosze o MERYTORYCZNA wypowiedz, a nie trolowanie. Nie ja zaczalem dyskusje. Na niemadre wg mnie stwierdzenie - napisalem dlaczego tak sadze.
Prosze o ustosunkowanie sie, a nie o ocene mojej osobowosci.

Happy Animals napisał/a:
Dziękuję za sformułowanie ekskluzywny bo takie nie padło w moich wypowiedziach, a jest cytowane, oznacza to że dla Pana J.jestem ekskluzywnym butikiem.

Tak, SKLEP JEST dla mnie EKSLUZYWNYM BUTIKIEM, poniewaz wchodze na strony WWW sklepu i tak jest POZYCJONOWANY.

Prosze brac ODPOWIEDZIALNOSC za slowa i nie traktowanie mieszkancow osiedla, jako tych, ktorzy lykna wszystko i szybko. Niektorzy tu MYSLA, nie wyrzucaja od razu pieniadze slyszac o polskim badziewiu w przeciwienstwie do importu z zagranicy, na ktory to zasluguja czworonogi.

" NUMER 1 BUTIK W POLSCE EKSKLUZYWNY I UNIKATOWY ASORTYMENT DLA TWOJEGO PUPILA"
http://happy-animals.com....NIMALS-SKLEP/79

"Zapraszamy do ekskluzywnego boutique z artykułami dla zwierząt,Warszawa ul,Zawiszy 16."
http://www.morusek.pl/ogl...-Happy-Animals/

"zapraszamy do ekskluzywnego sklepu z artykułami dla zwierząt prosto z Anglii!!!!!"
http://www.top-ogloszenia...t-18-118-231327

"apraszamy do pierwszego w Polsce ekskluzywnego butiku dla zwierząt.
Warszawa ul.Zawiszy 16"
http://www.polskastrefa.e...7235_13688.html

"Mamy zaszczyt powitać Państwa w pierwszym w Polsce ekskluzywnym butiku dla zwierząt.Nasz asortyment dobieramy z najwyższą starannością w dbałości o zadowolenie właścicieli i ich podopiecznych.Oferujemy produkty unikatowe w swoim design ,kolorach oraz zastosowaniu i jesteśmy ich jedynym dystrybutorem. Swoim asortymentem wychodzimy na przeciw oczekiwaniom nie jedynie wyszukanych wzorów ,firmowanych przez ładne logo, lecz również na jakość.NUMER JEDEN W POLSCE to rekomendacja ,która obliguje!"
http://zwierzeta.hiperogl...ferta-warszawa/

"Ekskluzywny butik z artykułami dla zwierząt."
http://zwierzeta.eurocity...34&v=kf&miasto=!!!&p2=9807

itd. itd.

"Gwarantujemy elastyczność i pomoc w spełnieniu Państwa oczekiwań!
Życzymy udanych zakupów!!!!"
http://zwierzeta.hiperogl...ferta-warszawa/

Z ciekawosci spytam, kto to MY? Bo mowimy o jednoosobowej dzialalnosci gospodarczej.
 
     
Arbiter
Site Admin

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 2173
Skąd: 16A
Wysłany: Wto 12 Paź, 2010   

Jerry, czepiasz się.

To że jest to reklama chyba nie ma nikt nie ma wątpliwości. Ale jeśli ta reklama ma się w jakiejś części przyczynić do powodzenia biznesu naszej sąsiadki to dlaczego nie?

Proponuję luz :lol:
 
     
Jerry_R
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Paź, 2010   

Janse, kazdy kowalem wlasnego losu.
Zycze powodzenia!
 
     
Happy Animals 
Happy Animals

Dołączyła: 02 Paź 2010
Posty: 19
Skąd: Zawiszy 16
Wysłany: Wto 12 Paź, 2010   

Szanowny Panie proszę skupić się na treściach jakie pojawiają się z mojej strony na tym forum,a nie wyszukiwać w necie reklam-ogłoszeń mojego sklepu,bo nie o tym jest ta dyskusja.Ja pracuje i nie mam czasu na taką inwigilacje sąsiadów,jaką Pan prowadzi!
Jakkolwiek by się to nie nazywało reklama,czy zachęta sąsiadów,to opiera się to co pisze na moim przekonaniu i mam do niego prawo! Pan natomiast ma prawo bronic swojego zdania, choć nie bardzo rozumiem co Panem kieruje? Proszę czytać uważnie mojej wypowiedzi te tutaj na forum bo odpowiedzieć już dawno padła z mojej strony. Powtarzam jeszcze raz:
JAKO ZWYKŁY SZARY CZŁOWIEK,NIE MAFIA,MAM MOŻLIWOŚĆ ZAKUPIENIA TOWARU DO MOJEGO SKLEPU ZA GRANICĄ.OKAZUJE SIĘ,ZE TOWAR TEN MIMO KOSZTU TRANSPORTU,NIE ODBIEGA CENOWO OD TEGO NA NASZYM RYNKU,A JEST CZĘSTO LEPSZEJ JAKOŚCI.NIE WIEM CZEMU JEST LEPSZEJ JAKOŚCI I POLEMIKA NA TEN TEMAT MNIE NIE INTERESUJE.MAM JEDNAK UZASADNIONE PRAWO TAK TWIERDZIĆ NA PODSTAWIE DŁUGOŚCI ICH UŻYTKOWANIA PRZEZ POSIADANE PRZEZ MNIE ZWIERZĘTA.

Zapraszam do mojego sklepu, i proponuje aby znalazł pan przed wizytą towar tej samej jakości, wyglądzie, cechach w podobnej cenie to sobie podyskutujemy,co jest lepsze.
 
     
Konto usunięte

Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 729
Skąd: Usunięte na prośbę użytkownika
Wysłany: Wto 12 Paź, 2010   

Arbiter napisał/a:
Jerry_R napisał/a:
Na zachodzie rowniez sa produkowane - ale w starszej technologii, mniej efektywnej kosztowo


Nie jestem stroną, bo nie mam zwierząt, i nie kupuje ani w tym sklepie ani w w internetowym. Ale już odchodząc od tematu zwierząt, czy wolałbyś kupować np wędlinę wytwarzaną w bardziej efektywnej kosztowo technologii czy w mniej?:)

W starszej technologii wykonaną czy w nowszej?


Smaczniejszą, kupując wędliny nie badam technologii ;)
 
     
Konto usunięte

Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 729
Skąd: Usunięte na prośbę użytkownika
Wysłany: Wto 12 Paź, 2010   

Happy Animals napisał/a:
Nie bardzo rozumiem tę dyskusje każdy ma prawo do swojej opinii.!

No właśnie. Tymczasem każda opinia niezgodna z opinią głoszoną na forum przez HA spotyka się z atakiem z Państwa strony. Aktywność na forum nie polega na zasypywaniu każdego wątku postami z wielkim zdjęciem sklepu, ani na agresywnych odpowiedziach, bo w końcu zniechęci to do korzystania z usług sklepu, a tego nikt nie che. Jeśli potencjalni klienci mają wątpliwości wystarczy je merytorycznie wyjaśnić - nie atakować.
 
     
pablo1974

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 282
Skąd: b00
Wysłany: Wto 12 Paź, 2010   

HEHEH pisanie na forum i kłótnie o bzdety to takie typowo Polskie. Polak to tylko do wódki jest dobry. Ciągle żyje w napięciu pracuje za grosze i judzi jak w filmie Konrada. :razz:
 
 
     
Jerry_R
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Paź, 2010   

Wlasnie w tym sek.

Mozna napisac: "mam super towar - zapraszam".

Ale nie, ktos woli: "mam super towar - zapraszam. moj jest super, bo ja tak twierdze, a to co kupujecie w Polsce to badziewie".

Jak zapytalem o jakies merytoryczne uzasadnienie - to jestem caly czas atakowany, oceniany, itd. Prosze o merytoryczna dyskusje, o jakies fakty, wyniki badan - slysze, ze prowadze tu jakas krucjate...

Akurat siedzialem w temacie 'food dla zwierzat' jakis czas, stad wiem jakie sciemy sie tam wali. I obalam to, jednoczesnie proszac wspolrozmowce o podanie jakichs faktow, ktore by potwierdzily jego slowa.
Ja moge sie mylic. Efekt? Odpowiedz? Widzicie sami.

W wiekszosci przypadkow, ta produkcja na EU odbywa sie u nas w EU srodkowej i centralnej. Tu sa najnowoczesniejsze i najbardziej zaawansowane technologicznie fabryki (wlaczajac kontrole jakosci oraz plan ciaglego rozwoju) oraz - narybek ludzi po studiach, ktorzy udoskonalaja te pokarmy caly czas.

Malo tego, produkty sa pozniej sprzedawane na zachodzie z etykieta MADE IN DE, czy FR. Prawo zabrania, ale obejscia sa. Koncerny maja przeciez prawnikow, chyba nikt nie watpi. Czy ja to chwale? Absolutnie nie. Ale pisze po prostu jak jest.

Moze byc rowniez tak, ze produkt oferowany w sklepie - to jakis lokalny angielski brand, nie produkowany nigdzie indziej. Zatem o jakosci angielskiego zywienia niech swiadcza sylwetki mieszkancow wysp i ich problemy ze zdrowiem oraz nadwaga. Coraz wiecej lokalnych mieszkancow szuka zdrowej zywnosci w polskich (i nie tylko) sklepach.

A jezeli ktos wierzy w zapewnienia sprzedawcy - nie ma problemu. Swiete prawo. Swojej prawdomownosci juz dal swiadectwo - wypierajac sie swojego pozycjonowania jako eksluzywnego butiku. Schizofrenia normalnie jakas...


* * *
PS: czy moge PROSIC o usuniecie duzej, kolorowej, zupelnie nie pasujacej REKLAMY z ponizszego watku:
http://forum.zawiszy.waw....der=asc&start=0

(drugi post w watku, naprawde zupelnie niepasuje do tego miejsca)
 
     
turas

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 1694
Skąd: C 16
Wysłany: Wto 12 Paź, 2010   

Niestety Jerry w niektórych przypadkach produkty oferowane na naszym rynku są innej jakości niż te same oferowane na rynkach naszego sąsiada.

Np kawa Nescafe (ta z czerwonym kubkiem) oferowana u nas pochodzi z fabryki na Węgrzech. Ta sam kawa na rynku niemieckim pochodzi z niemieckich fabryk i wierz mi ma zdecydowanie różniący się smak.

Sprawa druga - Calgon. Produkt który ma non stop reklamy w TV. Większośc niemieckich proszków które kupuje ma związki odkamieniające w sobie czyli nie potrzeby sypania Calgonu.

(o Boże teraz Kirland będzie miał używanie :) )

Maciek
_________________
Zimo bądź konkretna

Maciek
 
     
Jerry_R
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Paź, 2010   

Turas,
zgadza sie. Ale ja pisalem o tym, w czym mialem bezposrednio do czynienia - czyli z food'em dla zwierzat. I bardziej mialem na mysli karme.
Szkoda, ze wlasciciel - nie pisze wiecej merytorycznie o swojej ofercie, o co prosilem, moze pewne watpliwosci by sie szybko wyjasnily.

Nic, przejrzalem blizej oferte sklepu, widac, ze sa to bardziej suplementy, a nie zadna karma. OK, nic zlego.
Male porownanie:

HappyAnimals:
VETZYME STAY CALM NA STRES =>36.00 PLN
VETZYME B + E WITAMNINY =>36.00 PLN
FLEXIBLE JOINT - STAWY => 25.00 PLN

=> dostawa na terenie W-Wy - 24.00 PLN
=> kurier UPS 14.00 PLN
=> odbior osobisty - 0.00 PLN

eBay UK - ceny DETALICZNE:
VETZYME STAY CALM NA STRES =>22.60 PLN
VETZYME B + E WITAMNINY =>32.57 PLN
FLEXIBLE JOINT - STAWY => 14.49 PLN

Transport z UK - ku mojemy zdziwieniu - tylko 7 do 15 PLN. Oczywiscie przy zamowieniu wiekszej ilosci - wzrasta niewiele.

ALLEGRO:
FLEXIBLE JOINT - STAWY => 19.99 PLN

* * *
To tyle o SKLEPIE. Nie mam wiecej pytan.

* * *
VETZYME to brand produkowany przez SEVEN SEAS, ktory przejal w 1994 PHILLIPS YEAST PRODUCTS - oryginalnego producenta VITZYME i KITZYME.

SEVEN SEAS - to dostawca nr 1 witamin, mineralow, suplementow w UK.

http://www.millbryhill.co.uk/vetzyme-90.phtml
http://www.seven-seas.com/about-seven-seas#

* * *
Przykro mi bardzo, bo to powinniscie uslyszec od samego poczatku od dystrybutora, re-seller'a, sprzedawcy, czy jakkolwiek nazwac Happy Animals.
Za to slyszelismy ataki, oburzenie, dyskryminowanie zainteresowanych, itd.

Niestety sposob reklamy oraz prowadzenia dyskusji (a w zasadzie postawa obronna od pierwszych pytan z naszej, nie tylko mojej strony) - bardziej przypomina probe rozpoczecia biznesu po przeczytaniu EBOOK'a o zarzadzaniu\marketingu, niz po uzyskaniu jakiejkolwiek elementarnej wiedzy, w tym psychologicznej.

Reklamowanie sie na dziesiatkach polskich portali jako eksluzywny butik, oburzanie, ze tak sie okresla sklep na forum, nie danie zadnej wiekszej informacji o swoim produkcie, krytykowanie tych co pytaja, chca cos wiecej wiedziec... Pisanie o konkurencyjnych cenach, ktore konkurencyjnymi nie sa...

Moze jakos wyczulony jestem na dobre traktowanie potencjalnego i juz zyskanego klienta, akurat ze Stanow wrocilem.
Coz, pora przyzwyczaic sie do "polskiej" wersji normalnosci.

Nie, jednak nie. Jak tylko moge - nie przechodze obojetnie. To moja opinia, nie kazdy musi sie z nia zgadzac.
 
     
Happy Animals 
Happy Animals

Dołączyła: 02 Paź 2010
Posty: 19
Skąd: Zawiszy 16
Wysłany: Sro 13 Paź, 2010   

Jerry R bardzo proszę o nie atakowanie mojego sklepu!
Od samego początku myli Pan fakty.Jestem mieszkańcem osiedla Zawiszy i mam prawo wypowiadać się na tym forum, oprócz zamieszkiwania mam tez sklep na ul.Zawiszy i jego dotyczyły moje wypowiedzi.
Pan natomiast kolejny raz wypisuje tutaj coś na temat mojego sklepu internetowego i nawet pozwala sobie na cytowanie z niego.Zapomina Pan jednak zacytować ,,strona w budowie,zapraszamy do sklepu firmowego ,,.Kolejnym oszczerstwem jest porównywanie cen z mojego sklepu z innymi na podstawie suplementów diety, bez podania ilości sztuk w opakowaniu.
Ośmieszył się Pan bardzo, ponieważ sklep internetowy nie działa i jest cały czas w budowie, a w sklepie na ul.Zawiszy nigdy Pan nie był, aby przekonać się co ile kosztuje, zobaczyć ze jest tam karma, itd.Pańska dyskusja zaczęła się od mojego twierdzenia na tym forum, ze mam artykuły z zagranicy, i są one moim zdaniem lepsze niż te dostępne w Polsce.Domaga się Pan cały czas uzasadnienia dlaczego lepsze, a ja go nie znam, mam taką opinie jako właścicielka zwierząt i nie każdy musi się z nią zgadzać i dotyczyła ona całego asortymentu nie karmy.

Kolejne Pana kalumnie i sugestie ,że towar mam z przemytu, od mafii, prowadzenie tutaj kłamliwej kampania anty sklepowi będzie musiało znaleźć rozstrzygniecie w Sądzie,bo przekroczył Pan już granice wypowiadania się na forum.
Dziękuję jednak za darmowa reklamę sklepu, który kiedyś zostanie uruchomiony w internecie!
 
     
DrOZda

Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 792
Skąd: A 139
Wysłany: Sro 13 Paź, 2010   

Happy Animals napisał/a:
będzie musiało znaleźć rozstrzygniecie w Sądzie

ło matko a potem dziwimy się że pierwszy termin rozprawy z powództwa cywilnego to dwa lata ...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 14