forum.zawiszy.waw.pl Strona Główna forum.zawiszy.waw.pl
Forum Osiedla Zawiszy

FAQFAQ  SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
Banner

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Arbiter
Sro 31 Sie, 2011
Fryzjer na Badziewiu
Autor Wiadomość
Olena


Dołączył: 15 Lut 2006
Posty: 14
Skąd: D 74
Wysłany: Wto 27 Cze, 2006   Fryzjer na Badziewiu

Czy ktoś z was był już u naszego osiedlowego fryzjera? Jeśli tak, to z jakim skutkiem?
Bo nie wiem, czy ryzykować...
Różnie to z fryzjerami bywa...
 
 
fagot

Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 726
Skąd: C 60
Wysłany: Wto 27 Cze, 2006   

To zależy ile włosów masz do stracenia :lol:
_________________
fagot
 
 
Arbiter
Site Admin

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 2173
Skąd: 16A
Wysłany: Sro 28 Cze, 2006   

Fryzjer jak fryzjer. Dla wygody i wsparcia lokalnego biznesu można się przejść;)

Strzygłem się raz w sumie. Ostatnio chciałem się ostrzyc a Pani mowi ze sie trzeba zapisać więc to już nie na moje siły. POjechałem dalej w poszukiwaniu. I tak się turlałem az znalazłem dopiero na Placu Grzybowskim a wlasciwie na uliczce ktora od niego odchodzi. I tam bylem bardziej zadowolony ze strzyzenia;)

Niezły jest tez ten fryzjer przy ul. Leszno - jest tam taki młody koleszka ktory zamiast zapytac jak ostrzyc to pyta "jak było strzyzone zawsze". Ogolnie miły i smieszny chłopak. Choć jak zajechałem to też kazali nazajutrz przyjść:) No bez przesady baba nie jestem by invajty do fryzjera puszczać.

Co do naszego fryzjera to moze Panie się wiecej wypowiedzą. Warto wspomniec ze są tam inne usługi. mozna sobie zrobic manicure czy petting na twarzy i inne maseczki.

Solarkę polecam - chyba jest nowe łóżko i skutecznie działa. Korzystałem z różnych innych przybytków i ten jest najlepszy.
 
 
fagot

Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 726
Skąd: C 60
Wysłany: Sro 28 Cze, 2006   

A ten fryzjer, to facet,czy kobieta?Bo jeśli chodzi o petting,nawet na twarzy,to interesują mnie tylko niewiasty :oops:
_________________
fagot
 
 
ania_C52

Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 34
Skąd: C 52
Wysłany: Sro 28 Cze, 2006   Re: Fryzjer na Badziewiu

Olena napisał/a:
Czy ktoś z was był już u naszego osiedlowego fryzjera? Jeśli tak, to z jakim skutkiem?
Bo nie wiem, czy ryzykować...
Różnie to z fryzjerami bywa...


Był juz kiedyś wątek na ten temat jak i na temat kosmetyczki. O ile pamiętam panie na naszym osiedlu były zadowolone. Jeśli o mnie chodzi - jest w miarę ok.
 
 
Bettirt

Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 135
Skąd: C 16
Wysłany: Sro 28 Cze, 2006   

Arbiter napisał/a:

Co do naszego fryzjera to moze Panie się wiecej wypowiedzą. Warto wspomniec ze są tam inne usługi. mozna sobie zrobic manicure czy petting na twarzy i inne maseczki.


Niektóre literówki przechodzą czasem niezauważalne ale twoja Arbitrze... minęło pół godziny a ja jeszcze się śmieję. :lol:

No chyba, że to nie literówka, a z racji tego, że obsługa jest żeńska oferta, o której piszesz nie dotyczy pań. WIęc może powinni się wypowiedzieć Panowie.
Tylko czy wtedy mój mąż nadal będzie chciał się strzyc w domu? :roll:
_________________
Bea
 
 
karbokon

Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 10
Skąd: A 55
Wysłany: Sro 28 Cze, 2006   Fryzjer na Badziewiu

Witam,

chodzę co 3,4 tygodnie i jest ok

Pozdrawiam
 
 
fagot

Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 726
Skąd: C 60
Wysłany: Sro 28 Cze, 2006   

Bettirt napisał/a:
Arbiter napisał/a:

Co do naszego fryzjera to moze Panie się wiecej wypowiedzą. Warto wspomniec ze są tam inne usługi. mozna sobie zrobic manicure czy petting na twarzy i inne maseczki.


Niektóre literówki przechodzą czasem niezauważalne ale twoja Arbitrze... minęło pół godziny a ja jeszcze się śmieję. :lol:

No chyba, że to nie literówka, a z racji tego, że obsługa jest żeńska oferta, o której piszesz nie dotyczy pań. WIęc może powinni się wypowiedzieć Panowie.
Tylko czy wtedy mój mąż nadal będzie chciał się strzyc w domu? :roll:

Dzięki Bettirt!Właśnie o to pytałem Arbitra,ale nic nie odpowiedział.Widocznie petting był odlotowy :wink: Tylko czy to jest wtedy jeszcze fryzjer... :?:
_________________
fagot
 
 
Kama

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 55
Skąd: D 130
Wysłany: Czw 29 Cze, 2006   Fryzjer+kosmetyczka

Polecam P. Elę. Jestem u niej regularnie co m-c i jest ok.
Jeżeli chodzi o kosmetyczkę byłam dopiero 2 razy u P. Karoliny. Jest mistrzynią w zdobieniu paznokci - to oferta dla Pań rzecz jasna. Jej arcydzieła można zobaczyć na tablicach wiszących na ścianach no i oczywiście wypróbować.
 
 
Bettirt

Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 135
Skąd: C 16
Wysłany: Sro 04 Paź, 2006   

Czy któraś z szanownych sąsiadek ma tel. do naszego fryzjera. Bo wzięłam już ze dwie wizytówki i obie gdzieś posiałam.
_________________
Bea
 
 
MaLook

Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 22
Skąd: C 7
Wysłany: Sro 04 Paź, 2006   

Numer telefonu naszego osiedlowego fryzjera: 888 - 13 - 14 :)
 
 
Arbiter
Site Admin

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 2173
Skąd: 16A
Wysłany: Sro 04 Paź, 2006   

Ja nie polecam tego warsztatu, bo mało kiedy mozna się tam ostrzyc. Byłem tam 2x na przełomie kilku miesiecy i za kazdym pani mowiła ze nie da rady i zeby do niej dzwonic i sie umawiac.

Wiecej tam nie ide :)
 
 
Wiola 

Dołączyła: 07 Lut 2006
Posty: 62
Skąd: D 77
Wysłany: Sro 04 Paź, 2006   

Arbiter napisał/a:
Ja nie polecam tego warsztatu, bo mało kiedy mozna się tam ostrzyc. Byłem tam 2x na przełomie kilku miesiecy i za kazdym pani mowiła ze nie da rady i zeby do niej dzwonic i sie umawiac.

Wiecej tam nie ide :)


To prawda. Dostać się tego samego dnia nie ma szansy (parę razy próbowałam, a nie mówię o czymś skomplikowanym, tylko o zwykłym podcięciu włosów). Zawsze musiałam się zapisywać kilka dni wdcześniej.
_________________
Wiola
 
 
Bettirt

Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 135
Skąd: C 16
Wysłany: Sro 04 Paź, 2006   

Ale to oznacza, że salon się przyjął i ma szansę przetrwać. Chyba lepiej umówić się na wizytę, niż nie mieć takiej możliwości.
_________________
Bea
 
 
Jerry_R
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Paź, 2006   

Arbiter napisał/a:
Ja nie polecam tego warsztatu, bo mało kiedy mozna się tam ostrzyc. Byłem tam 2x na przełomie kilku miesiecy i za kazdym pani mowiła ze nie da rady i zeby do niej dzwonic i sie umawiac.

Wiecej tam nie ide :)


U mniej mimo umówionej wizyta, babka obsługuje innych. Prosi przyjść za pół godz. po czym ta sama sytuacja się powtarza...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 15