forum.zawiszy.waw.pl Strona Główna forum.zawiszy.waw.pl
Forum Osiedla Zawiszy

FAQFAQ  SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
Banner

Poprzedni temat «» Następny temat
nasze dzieci
Autor Wiadomość
justyna
Gość
Wysłany: Sro 28 Mar, 2007   nasze dzieci

Na naszym osiedlu jest coraz więcej dzieci, może więc pora pomyśleć o nowych atrakcjach dla naszych maluchów? jedna huśtawka to stanowczo za mało na całe osiedla. A może jakieś bujaki na sptrężynach lub huśtawki (o konstrukcji wagi szalkowej - nie pamiętam fachowej nazwy). Idzie lato i znów nasze dzieci z nudów zaczną sie bawić w strumyku - a to niebezpieczne. Warto może pośledzić dobrze zorganizowane place zabaw i wspólnie zdecydować w co wyposażyć place zabaw. W końcu nas, rodziców jest chyba na naszym osiedlu więcej niż wielbicieli bujnej zielonej trawy, którym dzieciaki na skwerku przeszkadzają - opinię taką usłyszałam kiedy zapytałam dlaczego nie ustawiono ławek od południowej strony piaskownicy przed budynkiem 16B. Na szczęście ławki zostały tam ustawione. Liczę na odzew
 
 
lukasz
Gość
Wysłany: Sob 30 Cze, 2007   

są jeszcze ludzie którym jest obojętne co się dzieje z trawnikami, ale przeszkadza hałas które powodują wydzierające się dzieci. Zanim coś się napisze lub wymyśli, trzeba się zastanowić czy aby na pewno się nikomu nie będzie przeszkadzać.
 
 
zoik

Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 182
Skąd: 16B
Wysłany: Sob 30 Cze, 2007   

Sorry Łukasz, ale chyba nie masz prawa rozjeżdżać trawników osiedlowych, natomiast dzieci mają prawo bawić się na swoim podwórku
 
 
MaLook

Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 22
Skąd: C 7
Wysłany: Nie 01 Lip, 2007   malook

Zawsze się znajdzie ktoś, komu będzie coś przeszkadzało. Nie da się dogodzić wszystkim. A tymczasem naszym dzieciakom pozostał do zabawy beton i piasek, bo przeciez " Nie wolno wchodzić na trawę" ! Ja i tak od pewnego czasu wychodzę z dzieckiem poza osiedle, tam przynajmniej nikomu nie przeszkadzamy :? Nasze osiedle staje się powoli jednym wielkim zakazem. Przykre, bo zapowiadało się całkiem fajnie. Wystarczyłaby odrobina wzajemnej tolerancji i luzu, a wtedy wszystko da się zrobić 8)
 
 
zoik

Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 182
Skąd: 16B
Wysłany: Nie 01 Lip, 2007   

Rada dla malkontentów: Może wreszcie zróbcie sobie Dzidziusia...
 
 
ewab38

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 134
Skąd: B 38
Wysłany: Pon 02 Lip, 2007   

Czytam te wszystkie wypowiedzi i przychodzi mi na myśl tylko jedno:
nie jest to osiedle TYLKO dla tych co mają dzieci, nie jest to osiedle TYLKO dla tych co mają zwierzaki, nie jest to osiedle TYLKO dla tych co Muszą podjeżdżać samochodami pod klatki. Musimy mieszkać tu wszyscy razem i ci z dziećmi i ci bez dzieci i psiarze i kociarze i wszyscy pozostali, o których (bardzo za to przepraszam) nie wspomniałam, jesteśmy różni i mogą nam przeszkdzać różne rzeczy i jeśli będziemy do siebie złośliwi i nietolerancyjni to będzie nam ciężko żyć. Może więc trochę więcej luzu.

pozdrawaim Wszystkich, bez wyjątków.
_________________
Pozdrawiam mimo wszystko
Ewa
 
 
 
Konto usunięte

Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 729
Skąd: Usunięte na prośbę użytkownika
Wysłany: Pon 02 Lip, 2007   Re: nasze dzieci

justyna napisał/a:
Na naszym osiedlu jest coraz więcej dzieci, może więc pora pomyśleć o nowych atrakcjach dla naszych maluchów? jedna huśtawka to stanowczo za mało na całe osiedla. A może jakieś bujaki na sptrężynach lub huśtawki (o konstrukcji wagi szalkowej - nie pamiętam fachowej nazwy). Idzie lato i znów nasze dzieci z nudów zaczną sie bawić w strumyku - a to niebezpieczne. Warto może pośledzić dobrze zorganizowane place zabaw i wspólnie zdecydować w co wyposażyć place zabaw. W końcu nas, rodziców jest chyba na naszym osiedlu więcej niż wielbicieli bujnej zielonej trawy, którym dzieciaki na skwerku przeszkadzają - opinię taką usłyszałam kiedy zapytałam dlaczego nie ustawiono ławek od południowej strony piaskownicy przed budynkiem 16B. Na szczęście ławki zostały tam ustawione. Liczę na odzew


J.T.K. miała kiedyś pomysł, żeby za garażem wielopoziomowym powiesić kosz do koszykówki. Jest tam wprawdzie dosyć wąsko, ale jest trawa i starsze dzieci (o pardon - młodzież) miałyby miejsce do wyhasania się.
 
 
J.T.K

Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 352
Skąd: B81
Wysłany: Pon 02 Lip, 2007   

Powierzchnia za garazem jest do zaadaptowania, choc nie jest to moze wymiarowe i bardzo ladne miejsce. NIestety, na razie mamy tam nieciekawy zakatek "toaletowy" - bylam ostatnio i sie przerazilam. Ekipy sprzatajace tam nie zagladaja, nie ma kamer, trawa nie jest koszona.
_________________
J.
 
 
Jola
Gość
Wysłany: Pią 16 Lis, 2007   

Jeżeli ktoś chce więcej swobowdy to proponuje kupic sobie domek.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 13