forum.zawiszy.waw.pl Strona Główna forum.zawiszy.waw.pl
Forum Osiedla Zawiszy

FAQFAQ  SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
Banner

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszmar z miejscami postojowymi na zewnątrz osiedla
Autor Wiadomość
gość
Gość
Wysłany: Sro 24 Paź, 2007   Koszmar z miejscami postojowymi na zewnątrz osiedla

Dlaczego osoby, które z powodu zamknięcia garażu piętrowego parkują poza terenem parkingu na Zawiszy 18? Zagadka....niestety osoby nie posiadające miejsc postojowych muszą "polować' na wolna miejscówkę przy zawiszy...a do tego podobno nie wolno parkować na łuku, pomiędzy szkołą a wjazdem do parkingu (tablica informuje: droga przeciwpożarowa, nie zastawiać). Ludzie zlitujcie się i parkujcie na wyznaczonym dla was (mam na myśli lokatorów z garazami piętrowymi) miejscu przez administratora i firmę Budimex.
 
 
martin

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 174
Skąd: A 94
Wysłany: Czw 25 Paź, 2007   Re: Koszmar z miejscami postojowymi na zewnątrz osiedla

gość napisał/a:
Dlaczego osoby, które z powodu zamknięcia garażu piętrowego parkują poza terenem parkingu na Zawiszy 18? Zagadka....niestety osoby nie posiadające miejsc postojowych muszą "polować' na wolna miejscówkę przy zawiszy...a do tego podobno nie wolno parkować na łuku, pomiędzy szkołą a wjazdem do parkingu (tablica informuje: droga przeciwpożarowa, nie zastawiać). Ludzie zlitujcie się i parkujcie na wyznaczonym dla was (mam na myśli lokatorów z garazami piętrowymi) miejscu przez administratora i firmę Budimex.


A skąd ta pewność, że to właściciele miejsc w remontowanym garażu parkują na łuku ulicy Zawiszy? Ja zostawiam samochód w wynajentym przez Budimex miejscu i nie zaobserwowałem jakiejś szczególnej pustki na parkingu. Wręcz przeciwnie. Nie sądzę, żeby ktoś kto ma możliwość parkowania na strzezonym miejscu zostawiał auto przed samym wjazdem na parking. Tłok na ulicy mozna chyba tłumaczyc tym, że właściciele samochodów zostawiając tam pojazdy liczą na to, że potencjalny złodziej nie będzie ryzykował kradzieży, gdzie może być zauważony przez pilnującego parking stróża (z jego "budki strazniczej" doskonale widać ten fragment ulicy).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 13