forum.zawiszy.waw.pl Strona Główna forum.zawiszy.waw.pl
Forum Osiedla Zawiszy

FAQFAQ  SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
Banner

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Arbiter
Sro 31 Sie, 2011
Garderoby i szafy
Autor Wiadomość
Olena


Dołączył: 15 Lut 2006
Posty: 14
Skąd: D 74
Wysłany: Nie 02 Kwi, 2006   Garderoby i szafy

Poszukuję firmy, która potrafi porządnie zaprojektować i wykonać garderobę lub szafy w przedpokoju. Może znacie kogoś godnego polecenia ... no i oczywiście po rozsądnej cenie :D
 
 
turas

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 1694
Skąd: C 16
Wysłany: Nie 02 Kwi, 2006   Re: Garderoby i szafy

Olena napisał/a:
Poszukuję firmy, która potrafi porządnie zaprojektować i wykonać garderobę lub szafy w przedpokoju. Może znacie kogoś godnego polecenia ... no i oczywiście po rozsądnej cenie :D


Firma Jago c Centrum Handlowe Land.

Robili u mnie kuchnie i szafę. Ceny średnie - wykonanie ok, doradztwo - bardzo ok

M
_________________
Zimo bądź konkretna

Maciek
 
 
BART
Site Admin
BART

Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 936
Skąd: D 103
Wysłany: Nie 02 Kwi, 2006   

http://domus.waw.pl/

polecam... dużo referencji na osiedlu - ceny dobre, wykonanie wyśmienite, terminowość wyśmienita.
 
 
kim5

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 104
Skąd: C13
Wysłany: Pon 03 Kwi, 2006   

Polecam firmę Ledoor z Agata Meble na Okęciu - bardzo ładnie, szybko i chyba po normalnej cenie. My robiliśmy szafę z lustrem (firma jest bardzo elastyczna, szafa była wg naszego projektu, zrobili tak, jak chcieliśmy) i garderobę.
 
 
Justyna D

Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 22
Skąd: D 64
Wysłany: Pon 03 Kwi, 2006   

Prropoonuje również komandora z Jupitera,

od wizyty projektanta 2 tyg i po montażu (montaż 2 godziny szafy 150 na 250)


jakość dobra
 
 
Olena


Dołączył: 15 Lut 2006
Posty: 14
Skąd: D 74
Wysłany: Pon 10 Kwi, 2006   

Właśnie myśleliśmy o Komandorze. Wiemy, że dobry, tylko pewnie nie najtańszy...
 
 
Jola D

Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 86
Skąd: D 64
Wysłany: Pon 10 Kwi, 2006   

Szafa Justyna z drzwiami z kolorowego szkła-w środku podzielona w zależności od potrzby,głęboka na chyba 75 cm - długości 150 cm kosztowała około 3 tys zł. To nie jest typowa wnękowa bo jest to róg-czyli trzeba dać z jednej strony pełną płytę.Szybki trochę podrażają szafę - pierwsza wersja najbardziej prosta - to było 2,4 tys.
Kiedyś szafy typu Komandor robiły wrażenie -teraz "cuduje "się w ich wykończeniówce - ale potwierdzam -pakowne. :lol:
 
 
cala

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 1531
Skąd: 16A
Wysłany: Sro 19 Kwi, 2006   

kim5 napisał/a:
Polecam firmę Ledoor z Agata Meble na Okęciu - bardzo ładnie, szybko i chyba po normalnej cenie. My robiliśmy szafę z lustrem (firma jest bardzo elastyczna, szafa była wg naszego projektu, zrobili tak, jak chcieliśmy) i garderobę.

Dziś wyceniałam mój projekt szafy - za 180 cm muszę zapłącić ok 4 tys. w firmie z Jupitera, mam w niej sporo szuflad i lustra w drzwiach - podajcie prosze ile Wasza kosztowała, bo nie wiem czy sie opłąca szukać taniej?
 
 
 
turas

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 1694
Skąd: C 16
Wysłany: Czw 20 Kwi, 2006   

cala napisał/a:
kim5 napisał/a:
Polecam firmę Ledoor z Agata Meble na Okęciu - bardzo ładnie, szybko i chyba po normalnej cenie. My robiliśmy szafę z lustrem (firma jest bardzo elastyczna, szafa była wg naszego projektu, zrobili tak, jak chcieliśmy) i garderobę.

Dziś wyceniałam mój projekt szafy - za 180 cm muszę zapłącić ok 4 tys. w firmie z Jupitera, mam w niej sporo szuflad i lustra w drzwiach - podajcie prosze ile Wasza kosztowała, bo nie wiem czy sie opłąca szukać taniej?


Chyba drogawo - Cala widziałaś naszą szafę - ma pelne plecy szuflady. lustra na wzmocnionej płycie (dzieciaki) -i zapłaciliśmy około 5000

M
_________________
Zimo bądź konkretna

Maciek
 
 
kim5

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 104
Skąd: C13
Wysłany: Czw 20 Kwi, 2006   

Za szafę z przesuwnymi drzwiami z lustrem (profile raumplusa) z czterema szufladami na buty (specjalne drążki) szer. ok 1,4 m i głębokości ok. 60 cm (ubrania wieszane "frontem" - wysuwane prowadnice) i zabudowę garderoby - w tym w sumie ok. 3,5 m zapłaciliśmy ok. 7,5 tys. Mało nie było, ale można trochę zejść z ceny, np. wybierając systemy innych firm niż raumplus.
 
 
Tynia

Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 39
Skąd: B 103
Wysłany: Czw 20 Kwi, 2006   

Polecam również Ledoor w Agata Meble. Robiłam dwie szafy (180x250x60, w tym jedna narożna) + dwa regały, w tym jeden z biurkiem, pełna zabudowa i przody z bambusa (w sumie 5 skrzydeł), w każdej półki, 5 szyflad, drązki. Za przyjazd i projekt firma nie bierze żadnych opłat, realizacja do 3 tygodni Montaż 1 cały dzień,
Cena rewelacja. TRzeba i można sporo wynegocjować.

Panowie monterzy to profesjonaliści, nie tylko szybko i sprawnie robia, ale doradzają, przenoszą kontakty, listwy, sprzątają po sobie (mają odkurzacz i szmatę do wytarcia półek z wiórów). naprawdę polecam
 
 
cala

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 1531
Skąd: 16A
Wysłany: Czw 20 Kwi, 2006   

Tynia napisał/a:

Cena rewelacja. TRzeba i można sporo wynegocjować.


znaczy ile?
 
 
 
Tynia

Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 39
Skąd: B 103
Wysłany: Pią 21 Kwi, 2006   

wycena była na 11tys, negocjacje są do 15% ceny, z tym, ze obiecałam zamówić szafę do sypialni, więc dostałam jeszcze większa znizkę, w sumie prawie 20%
 
 
Arbiter
Site Admin

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 2173
Skąd: 16A
Wysłany: Wto 05 Lut, 2008   

Czy macie jakieś opinie odnośnie aranżacji szafy do zabudowy?

Minimalna głębokość szafy wewnątrz? 45, 50 czy 55 cm?
Minimalna wysokość przestrzeni do zawieszania - od deski do deski? Wydaje mi się, ze 100cm będzie ok dla np koszuli czy garnituru lub kurtki. ale czy ktoś to potwierdzi?

Ile głębokości zajmują wam drzwi?

planowałem 50cm głębokości wewntarz szafy, ale dowiedziałem się, że drzwi zajmują 7cm (2 skrzydła składane na bok). Więc myślę o zmniejszeniu głąbokości na 47cm wewnątrz (nie chcę rezygonować z wieszaka podłużnego)
 
     
cala

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 1531
Skąd: 16A
Wysłany: Wto 05 Lut, 2008   

Adam, ja gdzies mam taki schemat wg którego projektowałam swoją szafę - ale to jest na papierze z jakiejś gazety starej o mieszkaniach - jak wpadniesz wieczorem to poszukam, tylko mi nie każ fotografowac i mailem pzresyłać - mogę ci xero zrobić w domu ew.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 14